Milá Kláro,

vidím, že tvůj dotaz je opravdu dlouhý a také vykřičník na jeho konci ukazuje na velkou urputnost při realizaci toho přání. Česky řečeno, chceš se na horách seznámit za každou cenu. Vzhledem k tomu, že mluvíš o tom, jak vypadáš při lyžování, tak se navíc tvoje touha po navázání partnerského vztahu omezuje na sjezdovku. Tak to bychom měli pohromadě podmínky, které máš k dispozici.

Pokud si myslíš, že někoho sbalíš při jízdě z kopce dolů, tak šance je dost malá vzhledem k různým fyzikálním okolnostem. (Předpokládám, že to sporto-sexy oblečení už máš zvládnuto na 100 %.) Jestliže krásně vykružuješ obloučky a někdo jede vedle tebe a dívá se na tebe místo na cestu, tak je to lehkovážný frajírek a život s ním by byl spíš nebezpečný než cokoli jiného.

Můžeš stát na okraji sjezdovky a vyhlížet si muže, kteří se ti budou líbit a jimž se budeš chtít zalíbit ty. Až si některého zvolíš za terč své vášně, nabízejí se ti různé možnosti. Buď se za ním můžeš rychle rozjet a dostihnout ho dole u lanovky nebo u vleku a tam zahájit nějaké svádění: ptát se kolik je hodin, odkud je, případně jestli by ti nepodržel hůlky, aby ses mohla podívat kolik je hodin atd. Když tohle muž prokoukne, tak hrozí nebezpečí, že se lekne. Muž je v roli kořisti nerad, a pokud by v ní byl náhodu rád, tak se na něj vykašli, protože je to nejspíš vadný kus; třeba nějaký submisivní metrosexuál.

Pokud máš v sobě více těch sexy hormonů než těch sportovních, můžeš zkusit nastražit nějaké divadýlko rovnou na sjezdovce. Třeba předstírat ženu v tísni – zahodit sjezdové brýle a pak je naoko hledat, předstírat poruchu na vázání… no něco si také musíš umět vymyslet sama. Když tohle muž prokoukne, tak se většinou zasměje.

Místo náročných eskamotérských kousků na sjezdovce je ovšem daleko praktičtější snažit se nastražit společnou jízdu na lanovce nebo na vleku. To přeci zvládneš – prostrkovat se frontou, abys byla neustále v blízkosti vyhlídnutého muže a pak v poslední chvíli naskočit k němu do kabinky nebo na sedačku!

Upřímně řečeno, milá Kláro, možná bys na tohle všechno přišla sama. Jenom bych tě upozornila, že pokud se ti ten sen splní, tak vůbec ještě není vyhráno. Může totiž přijít nějaká jiná ženská a říct, že to je její osudový muž a ne tvůj, odvede si ho k sobě a ty zase budeš nahraná. Lyže pak ale nezahazuj, lyžování je krásné vždycky!