10. leden 2014

720.cz – Ski vs. SNB Battle

Někdo to rád extrémní. Tak pod tuhle hlášku by se rozhodně mohla podepsat celá parta okolo serveru 720.cz. Každá jejich akce – a že jich na Monínci nepořádají málo – je doslova nadupaná adrenalinem. Ski vs. SNB Battle je závod v přeskoku moníneckého „velblouda“ – přemostění mezi horní a dolní částí sjezdovky. Jedná se už o druhý ročník a vězte, že jestli byla loňská atmosféra hustá, letos bude ještě hustější. Ať už se rozhodnete všem ukázat, že na to máte, a pokořit soupeře, nebo jen hltat adrenalinem nasáklou atmosféru, rozhodně si nenechte tuhle akci ujít.


17. leden 2014

Noční Maraton

V minulém roce si svou premiéru odbyl vytrvalostní noční maraton. Pokud máte rádi atmosféru nočního lyžování, pak si tenhle závod zamilujete. Příležitostí brázdit sjezdovku tak dlouho do noci se moc nenajde, a pokud to s lyžováním myslíte opravdu vážně, může se vám lehce stát, že přijdete i k nějakému pěknému ocenění. A že je opravdu o co stát! Třeba loni se soutěžilo o lyže, pobyty na Monínci, zimní oblečení a sportovní vybavení, poukázky do restaurace a spoustu dalších cen. Kromě závodu samotného celou noc probíhají akce pro diváky i účastníky, takže o dobrou zábavu a úžasnou atmosféru je postaráno. Pořádně se na to vyspěte, čeká vás 6 hodin plných sportu a zábavy!


21. únor 2014

Dark Snow

To jsou zážitky z rychlé jízdy a nezapomenutelná atmosféra nočního závodu. Veřejný závod ve sjezdu nemá v našich krajích obdoby a určitě stojí za to jej zažít. Ať už jako závodník, tak jako divák. Rozdíly mezi závodníky jsou v řádu desetin vteřiny, o napětí je tedy postaráno. Přihlásit se do něj můžete i vy, tak neváhejte. Startovní místa jsou přidělována podle data přihlášky, takže kdo dřív přijde, ten dřív jede!

www.moninec.cz