Vypínání špičky s přesně nastavitelnými vypínacími silami zajišťuje maximální bezpečnost a prevenci zranění . Při pádu nebo například uvolnění laviny oceníte bezpečnostní vypnutí během výstupu i sjezdu . Nastavení vypínacích sil na špičce eliminuje nechtěné uvolnění boty během jízdy.

Každý z nás ocení pohodlí a komfort, které nabízí ovládání vázání pouze sjezdovou holí bez nutnosti ohýbání se. Přepínání mezi režimem sjezdu a chůze je komfortní a rychlé bez nutnosti uvolnění sjezdové boty z vázání.

Jízdní vlastnosti srovnatelné se sjezdovým vázáním jsou dosaženy přímým uchycením špičky a patky do lyže bez jakékoliv vůle s výborný přenosem sil. Vázání se aktivně přizpůsobuje prohnutí lyže posunem patky během jízdy , čímž je dosaženo skvělých jízdních vlastností.

Diamir Vipec 12 překvapí jízdními vlastnostmi, ušetří mnoho sil při výstupu díky nízké hmotnosti, oceníte pohodlné ovládání a ochrání Vás před zraněními. Na Švýcarsku kvalitu a 53leté zkušenosti se můžete spolehnout.

Mačky Traxion s nastavitelnou hloubkou záběru
Podpora v jakémkoliv terénu, ale především na strmých sjezdovkách, v obtížných traverzech a na zmrzlém sněhu znamená bezpečnost a komfort. Stoupací železa Traxion určená pro vázání Diamir Vipec 12 nabízí jistotu záběru a podstatně zvýšený výkon v každé situaci, to především díky inovativní možnosti nastavení hloubky záběru pro potřeby konkrétního uživatele pomocí jednoduchého, ale propracovaného mechanismu. I při třetí úrovni stoupacího režimu (úhel sklonu 13°) mají mačky ve sněhu hluboký záběr a zajišťují stálou oporu.

ColorClips – barvy podle vašeho osobního vkusu
Vázání DiamirVipec 12 je dodáváno s jedním černým klipem na špičku EasySwitch a jedním na vypínací páku. ColorClips jsou dostupné jako příslušenství v pěti dalších barvách, abyste si mohli vzhled svého vázání doladit podle představ.

Vypínací síly : DIN 5-12
Váha : 470g bez brzdy
Brzda: 80/90/100/115mm
Cena : 11990Kč

Vice na : www.vipec.ch