Jelikož většina z nás v týdnu chodí do školy nebo pracuje, rozhodli jsme se pouze pro jednodenní trip do Rakouska, abychom byli v pondělí ready opět do pracovního/školního procesu. Ledovec Dachstein se nachází v rakouské spolkové zemi Štýrsko nedaleko známého sportovního městečka Schladming. Lyžuje se až do nadmořské výšky 2 700 metrů nad hladinou moře. Momentálně zde leží 360 cm prachového sněhu.Máme rezervovaný autobus, který by vyjel v pátek v noci z Prahy, abychom stihli sobotní první lanovku a mohli se oddávat freestyle radovánek ve zdejším SuperParku Dachstein. Jediné podmínky jsou minimálně 40 přihlášených osob a dobrá předpověď počasí, jinak se celý zájezd ruší. Peníze se v případě zrušení zájezdu z naší strany vrací v celé výši.

Aktuálně je otevřeno 36 jezditelných překážek, mezi kterými najdete například kickery: 13, 14, 15, 17 metrů a další skoky různých velikostí a hlavněpřekážky na jibování všech délek a tvarů. Lepší představu o komplet setupu a překážkách v provozu najdete po kliknutí ZDE.Vezmeme sebou i našeho fotografa a kameramana a výsledkem bude i zajímavý matroš na freeride.cz.

Cena za dopravu na tuto jednodenní lyžovačku činí 990 Kč a nevztahuje se na permice. Odjezd bude z Prahy, jelikož se jedná o bleskovou akci, je možnost, že se bus nenaplní. Výlet se uskuteční v případě minimální účasti 40 lidí, jinak se akce ruší a peníze budou vráceny v plné výši. Svou účast můžete potvrdit na facebooku zde.( https://www.facebook.com/…37208547201/?…)


Program:

pátek 20.6.

odjezd v nočních hodinách

sobota 21.6.

příjezd v ranních hodinách k lanovce
celodenní ježdění v SuperParku Dachstein
po lyžování rekreace u vody/odjezd domů dle hlasování lidí

neděle 22.6.

příjezd v ranních hodinách do Prahy


Cena 990 Kč/osoba
v ceně doprava Praha – Dachstein a zpět

Cena permic:
dospělý 41 EUR
mladiství 31 EUR ročník 95, 96, 97
děti 20,5 EUR ročník 98-2007

Pokud máte zájem o akci, neváhejte a vemte sebou i kámoše, ať je jistota, že se nás sejde minimálně 40, jinak se nikam nejede. Je potřeba poslat nejpozději do středy 18.6. částku 990 Kč na c.u. 1317599028/5500. Pokud se akce ruší, peníze vám v celé výši pošleme zpět. Krom platby pošlete ještě informace o vás na mail milis@freeride.cz ve složení: jméno, příjmení a datum narození.