V sobotu 28.6. pouze jeden den poté, co dostanete vysvědčení jsou pro vás připraveny freeski závody ve skoku do vody o věcné ceny a prizemoney ve Freejump u Mlékojed (mapka zde). Již od sobotního rána můžete trénovat své polety do průzračně čisté vyhřáté vody, které může konkurovat pouze azurové pobřeží.Když vás z vody vyžene hlad a žízeň, postará se o vaše žaludky a pitný režim nikoliv obtloustlý kuchař známý z tv, ale zdejší playboy Michal Peč, který se bude snažit splnit i ty vaše nejtajnější gastronomické sny pořádnou klobásou s horčicí.
Díky podpoře BigShock je vyloučen nedostatek energie pro závodníky i diváky.
Z prestižní kvalifikace vzejde skupinka 10 nejlepších lyžníků do finále. Ve vyřazovacích bojích bude mít každý k dispozici 5 skoků, kde se nejlepší 3 počítají a z nichž vzejde výsledek kvalifikace. Ve finále tento formát budeme opakovat. Tři nejlepší si mezi sebou rozdělí věcné ceny od freeski/longboard eshopu snowpanic.cz a prizemoney.

Program sobota 28. 6. 2014:

- 10:00 – 12:30 trénink
- 13:00 – 14:30 kvalifikace
- 15:00 – 16:00 finále
- 16:30 – vyhlášení výsledků
- 17:00 - ??:?? volná zábavaRegistrace závodníků bude probíhat od 9:30 do 12:30. Registrovat se můžete na adrese milis@freeride.cz. V tomto případě bude startovné činit 150 Kč, na místě bude startovné 200 Kč, proto kdo chce ušetřit dvě pivka, nechť napíše.

Pro první tři vzorné žáky, kteří donesou vysvědčení se samými jedničkami bude startovné ZDARMA. (musí se přihlásit na mailu).

Všichni závodníci dostanou na ranní probuzení BigShock a s chutí se mohou vrhnout do vody. Svou účast potvrďte na facebooku zde a těšíme se na vás na Freejumpu!