Pořadatelé navíc mají dobrou zprávu pro naše peněženky. Připravili slevové akce, tou nejlákavější je 50% sleva na dva kilometry dlouhou lanovku z Koutů na Medvědí vrchol. Když se k tomu přidá, že za vstup na Olomoucko-Opolské hry návštěvníci nezaplatí ani korunu, máme tu ideální tip na víkendový rodinný výlet.

A jak konkrétně bude program Olomoucko-Opolských her probíhat? Už v devět hodin dopoledne vypukne v areálu Kouty soutěž hasičských družstev žáků O pohár starosty Loučné a jen o hodinu a půl později odstartuje otevřené mistrovství Jeseníků v disciplínách nordic walking a nordic running. Od 13 hodin budou lákat pozornost návštěvníků nablýskané kapoty automobilových veteránů a raritních motocyklů. O dobrou náladu se postarají také hudební soubory, od 14 hodin budou znít po jesenických horách tradicionály v podání Dixielandu z Loučné nad Desnou či jesenické formace Yesblues.

Návštěvníci mohou po celý den ochutnávat speciality na grilu a ošizeni nebudou ani děti, pro které pořadatelé chystají bohatý doprovodný program.

Více na www.kouty.cz