Kde: SAZKA ARENA - obchodní prstenec
Kdy: 23. - 25. listopadu 2007

SNOWMANIA je vlastně "budíček" nadcházející zimní sezóny, kde se setkají příznivci zimy, prezentují se jim nové kolekce značek a služby pro ně připravené... Pořadatelé SNOWMANIE se i letos snažili o co největší pestrost a šíři, připravena je řada novinek a vylepšení, která by měla přilákat maximum účastníků i návštěvníků - lyžařů a snowboardistů.

Veškeré podrobnosti o programu, zastoupených značkách, spojených akcích ap., najdete na webu pořadatele www.snowmania.eu.

Budeme rádi, když navštívíte i stánek časopisu SNOW, kde na každého předplatitele (SNOWcard vemte s sebou!) bude čekat točená desítka ze SNOW pípy. Kdokoliv si u nás zakoupí časopis z letošní sezóny za zvýhodněných podmínek, dostane jako bonus taky pivko,na všechny se tedy dostane. Navíc si na vlastní kůži budete moci vyzkoušet lyřařský stroj Skier's Edge a soutěžit o zajímavé ceny.

SNOW.CZ - portál pro lyže a snowboard

 SNOWMANIA 06  SNOWMANIA 06

  snímky ze SNOWMANIE O6...

SNOWMANIA - doprovodný program


Připraveny jsou, ve spolupráci s partnery, zajímavé doprovodné akce SNOWMANIE. Připravuje se například:

Expozice ochranných přileb "ZKUS JI!" nabídne ještě větší množství ochranných přileb značek zastoupených na našem trhu, než při loňské premiéře. Zájemci si je zde mohou nejen prohlédnout, ale především vyzkoušet.

Expozice chráničů páteře "ZKUS HO!"je novinkou, která nabídne možnost seznámit se i s nabídkou stále populárnějších chráničů páteře. Ty se naštěstí stávají stále více nepostradatelné nejen pro freeridery.

PUBLIC SNOW PARK - improvizovaný snowpark bude fungovat přímo před SAZKA Arenou po celou otevírací dobu akce a na ploše více než 500 m2 nabídne všem zájemcům z řad návštěvníků možnost jibbingu na parkových překážkách. Zároveň jsou plánovány jednorázové závody a exhibice zúčastněných značek.

HARDWARE 07/08 – expozice především lyží, ale i dalšího materiálu nadcházející zimní sezóny je připravována ve spolupráci s redakcí SNOW jako "zhmotnění" Extra čísla časopisu zaměřeného právě na materiál. Návštěvníci si zde budou moci osahat jednotlivé modely a získat tak vjemy, které tištěné materiály prostě poskytnout nemohou.

SNOWMANIA - PUBLIC SNOWPARK

Více na www.snowmania.eu