Fanoušci zimy měli o víkendu 29. - 30. listopadu postaráno nejen o inspiraci, ale i o zábavu. Nejenže mohli sledovat nové trendy, prostudovat nabídky zimních středisek, aktivně se zapojit do drobných soutěží a zase po roce přičichnout k vůni svařáku, ale také mohli sledovat talk show, která byla celý víkend nabitá programem. V talk show jste se mohli dozvědět, jak servisovat lyže nebo jak učit svoje děti lyžovat a představil se i seriál pro mladé snowboardisty Hvězdy na sněhu a samozřejmě spousta dalších novinek.

Oranžová barva mezi stánky hlásila i účast týmu SNOW a barevné časopisy ve stojanech lákaly kolemjdoucí lyžaře. U stánku jsme vás zásobili informacemi, nálepkami na auto a především předplatným časopisu SNOW, k němuž samozřejmě patří i dárečky v podobě triček, čelenek, tašek na lyžáky nebo baťůžku.

Nejeden kolemjdoucí pokukoval po „našem“ lyžařském trenažéru a ti odvážnější neváhali vyzkoušet. Všem tímto vzdáváme hold, protože posilovací stroj není pro žádné čajíčky. Největší uznání však patří malé nadějné lyžařce, jíž bylo teprve 1,5 roku. Ještě o ní uslyšíme. :-)

Ani letos se Après Ski neobešlo bez sněhu. Malí nedočkaví lyžaři mohli svá prkýnka vyzkoušet přímo u Vltavy. Některé děti si svah poctivě vyšlápli a jiné na to vyzrály aneb našly způsob, jak zahřát své promrzlé rodiče. :-)

A co nás zaujalo nejvíc? Otužilec vznášející se nad hladinou Vltavy – tedy flyboardista. Systém vodních trysek mu umožňoval potápět se a skákat nad hladinou jako delfín. Palec nahoru za dokonalou rovnováhu a odvahu namočit se koncem listopadu ve Vltavě!

Doufejme tedy, že jsme touto akcí zimu trochu přivolali. A samozřejmě děkujeme za návštěvu u stánku SNOW a doufáme, že vás z lyžařského trenažéru druhý den příliš nebolely nohy! :-)