Soutěž probíhala od 19. prosince vždy během čtyř závodů Světového poháru v alpském lyžování, které byly vysílány televizí Eurosport:

  • 21. prosince - Val d´Isere - super G ženy
  • 13. ledna - Flachau - ženy slalom
  • 17. ledna - Wengen - sjezd mužů
  • 24. ledna - Kitzbühel - sjezd mužů


V každém přenosu padla jedna soutěžní otázka. Maličko zmatky pak nastaly se čtvrtou soutěžní otázkou, kterou moderátor při kitzbühelském sjezdu neuvedl – abychom nikoho ze soutěžících nepoškodili, rozhodli jsme se ji ze soutěže vyjmout.

Cestou k ceně tedy byla odpověď na tři otázky:

1) Kdy se ve Val d´Isere konalo MS a kdo tehdy mezi ženami vyhrál super G?
Správná odpověď je 2009, Lindsey Vonn.

2) Kdy byla založena společnost Rossignol?
Správná odpověď je 1907.

3) V roce 1976 vyhrál sjezd ve Wengenu italský sjezdař. Jak se jmenuje?
Správná odpověď je Herbert Plank.

Tipovací otázka

Z těch, kdo odpověděli na správně na soutěžní první tři otázky, rozhodla o vítězi tipovací otázka: Kolik lidí si k 26. Lednu, 12:00 hodin, aktivovalo na www.skipas-zdarma.cz skipas do Rokytnice nad Jizerou?

A těch bylo 392!

Výhercem se stal Patrick Šarin z Prahy 10. Gratulujeme!Informace o předání výhry budou zaslány na uvedený email.

Děkujeme všem účastníkům a přejeme štěstí do dalších soutěží na SNOW.CZ!


Cena pro vítěze soutěže:

Rossignol Hero Elite ST TI, top SL lyže, prodejní cena 19 900 Kč

Nové HERO Elite ST Ti jsou slalomky pro technicky zdatné lyžaře. Nová technologie Prop poskytuje přizpůsobivější torzní flex pro větší kontrolu, plynulejší zahájení oblouku, lepší přenos energie a kontakt hrany s podkladem. Power Turn rocker přináší rychlejší, agresivnější oblouky, nové kulaté špičky urychlují přechod na hranu. World Cup titanalová sendvičová konstrukce zaručuje skálopevnou stabilitu a energii s moderním slalomovým vykrojením. Výkonná precizní carvingová mašina s perfektním vyvážením, Hero Elite ST Racing. Využijí je všichni nadšenci rychlých krátkých oblouků pro dynamické jízdy na tvrdém podkladu. Verze s podložkou TPX, na které nastavíte vázání rychle a jednoduše i bez nářadí.

Hero Ski Wheeled 2/3P 210: Rossignol vak na kolečkách pro 3 páry lyží, prodejní cena 4 190 Kč.

Pevný vak na 3 páry lyží s kolečky, ideální na pohodlnou přepravu lyží, lyžařských bot a holí. Vyrobený z pevného 600D Polyesteru, s kompresními popruhy a odolnou látkou uvnitř. Vhodný pro lyže s délkou do 210 cm.

Hero Heated Bag: Rossignol vyhřívaná taška na boty, prodejní cena 4 790 Kč

Pevný vak na boty s vyhříváním (220V a 12DC) udržuje Vaše boty v teple a suchu během cesty do lyžařského střediska. Vyrobený z pevného 600D Polyesteru a PVC, je vybavený velkou komorou na boty, helmu a malými kapsami na příslušenství.Více o produktech Rossignol na

www.rossignol.com