Proč navštívit krkonošské Paseky si můžete přečíst i v článku Paseky nad Jizerou – útulné a panoramatické!


Jak se točí videoreport aneb postřehy z natáčení :-

V Pasekách nám celý den dělalo společnost sluníčko a modrá obloha, takže usměvavé obličeje ve videu nejsou dílem náhody! Areálem provází reportérka Andy a nově Jana (Podlipná), kterou můžete znát i z televizních obrazovek.

Jelikož nám žádný chlapík z týmu tentokrát nechtěl sekundovat, ukázaly si reportérky prstem na samotného spolumajitele střediska Paseky pana Řípu. Jak nám to vše šlo, se už podívejte sami :-)To, že si 24letá reportérka krátí chvíli napodobováním batolete, je zcela normální.


Výkřik ve videu neznačí úžas nad upravenou sjezdovkou, nýbrž překvapení nad nebezpečně krátkou blízkostí kameramana jedoucího vedle vás na lyžích. Reportérka vs. kameraman 1:0.


Při scéně, kdy se reportérka natáčí "gopročkem" na tyčce a dělá u toho hodiny, můžete zaslechnout píseň „Teď královnou jsem já“. Ano, skutečně to byla ona. S roztaženýma nohama byla na sjezdovce k nepřehlédnutí.


To, že točíme i místní gastronomii, je samozřejmě kvůli vám, abychom vás informovali i o možnostech občerstvení. Rozhodně to nijak nesouvisí s naším apetitem :-)


A na závěr – to, že natáčíte při slunečném počasí v hezkém areálu, může mít zkrátka za výsledek, že se začnete chovat jako...


Partneři SNOW tour: