Www.freeride.cz si pro vás společně s puxtravel.cz připravili opravdovou lyžařskou lahůdku pro zkušenější jezdce. Freeride a Dynafit skialp kurz konaný v nedotčené přírodě tyrolského ledovce Kaunertal.

Freeride není jenom o jízdě dolů, ale také o zdolání hory, kterou chcete sjet, zacházení s lavinovou výbavou či překrásnými sjezdy v území nikoho.

Jako pomyslná třešnička na dortu působí mnoha kilometrový sjezd z Rakouska do italské vesničky Melago s brutálním 1 500 metrů převýšením.

Troufáte si? Vyražte s námi užít si tento jedinečný zážitek!

Navíc pro prvních 10 zapůjčení lavinové výbavy od Piepsu zdarma stejně jako komplet testovačky Dynafitu, Armady, G3, Faction a ručně dělané slovenské lyže Forest!

Máme i holčičího guida Káču pro zájemkyně z řad něžného pohlaví!

Program:

Freeride kurz

Těšit se můžete na týdenní výcvikový kurz jízdy ve volném terénu pod vedením hlavního guida Ondry Pekárka a jeho teamu, který prostředí a lajny na Kaunertalu dobře zná a ví, kam si dojít pro správnou lajnu a dobrý sníh. Čeká vás týden plný freeridu, focení, točení, testování, spousty zábavy, lavinové prevence, bezpečnosti a různých workshopů.Dynafit skialp kurz

Freeride není jenom sjíždění dolů Správný freerider si projde svou trasu po svých, užívá si nedotčené přírody a na konci dne si vychutná zaslouženou odměnu v podobě sjezdu dolů do údolí. Na to vše se můžete těšit na skialpovém kurzu s Dynafitem, který vám bezplatně zapůjčí výbavu k otestování. Hlavní guide bude Michal Bulička.

Individuální přístup

Rozdělení do skupin s maximálním počtem 12 lidí a 2 vedoucími mouči zajišťuje maximální bezpečnost a jedinečnou šanci na zlepšení vašich jezdeckých schopností ve volném terénu.

Lavinová výbava

Pro prvních 10 přihlášených kurzistů máme zdarma k zapůjčení lavinovou výbavu od partnera campu firmy Pieps. Součástí prvního dne bude seznámení se s lavinovou výbavou, její funkcí či hledání zakopaného.

Testování

Během celého pobytu můžete zdarma testovat produky našich partnerů Dynafit, Armada, Pieps, G3, Faction a ručně vyráběné lyže Forest!

Masáže Ondřej Havel

Po celodenním drillu na kopci přijde vhod trochu relaxace. Jeden z guidů je zároveň profesionální masér, takže se po večerní masáži budete cítit druhý den jako znovu zrození a plni energie do dalšího ježdění.

Ubytování

V domě Landes si můžete zvolit komfortní ubytování v apartmánech nebo pokojích. Pro zájemce možnost dokoupení snídaní nebo večeří ve vedlejším 4* hotelu za výhodné ceny. V domě se nachází sauna a kuchyňka pro hosty. Stejně tak můžete v domě využít internetové připojení. Ledovec Kaunertal Gletscher je vzdálen od nejbližší vesnice cca 20 km, takže do střediska je nutné využít vlastní dopravu nebo skibus. Zastávka skibusu se ale nachází hned vedle domu.

Každý účastník musí mít helmu, batoh na lavinovou výbavu, kompletní lavinovou výbavu (pípák, lopata, sonda), hůlky, přeskáče, freeridové lyže nejlépe se šlapacím vázáním a pásy. Freeridové lyže se šlapacím vázáním a pásy si budete moct zapujčit v rámci testování zdarma, ale nebude zaručeno, že vyjdou na každého. S přihlášením proto raději moc neotálejte.

Trénink začne ráno mezi 8–9 dle domluvy účastníků ranní rozcvičkou, zhodnocením sněhové/lavinové situace a dle toho výběr trasy na skialp a freeride sjezdy. Vyzkoušíte si práci s lavinovou výbavou, která je pro prvních 10 přihlášených k zapůjčení zdarma. Hledání zavaleného, dostanete školení bezpečnosti a pohybu ve volném terénu. Hlavní smysl campu je užít si parádní pohodový týden s lidmi stejného ražení. Celý váš týden bude po drobnohledem fotografa a kameramana, proto se můžete těšit na parádní fotečky a záběry, kterými se doma pochlubíte :-)

Datum: 20.–28. 3. 2015

Cena: 11 990 Kč

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 5denní skipas + 2 dny skialp, služby instruktorů, 7denní program freeride/skialp včetně přednášek, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravu, autobusovou dopravu, cestovní pojištění léčebných výloh (každý účastník campu musí mít uzavřené cestovní pojištění, které zahrnuje i lyžování ve volném terénu.

Luxusní autobusová doprava s wi-fi tam i zpět: + 1 200 Kč/osoba

Další informace hledejte na info@pux.cz a milis@freeride.cz!