Dětský den bude v sobotu probíhat na dvou místech - na trati Funline na sjezdovce Vysoký svah a ve stanovém městečku na dojezdu sjezdovky Javor. Všechna stanoviště dětského dne včetně trati Funline budou v průběhu celého dne foceny profesionálními fotografy od značky Canon a Foto Škoda. Z nafocených fotografií pak bude přímo ve stanovém městečku realizován zdarma tisk profesionálních fotografií na památku všech zúčastněných nebo bude po akci možné fotografie objednávat prostřednictvím portálu www.foto-vize/akce.

Hlavním bodem programu bude zábavná novinka s názvem Funline, kterou najdete v Peci na sjezdovce Vysoký svah. Zábavná 500 m dlouhá trať je určená lyžařům a snowboardistům všech věkových kategorií a je tvořena terénními vlnami, klopenými zatáčkami a na konci zakončená unikátním, 8 m dlouhým průjezdovým tunelem, který jinde v ČR nenajdete.

Druhým hlavním dějištěm dětského dne v Peci pak bude stanové městečko vybudované na dojezdu sjezdovky Javor, kde na všechny malé sportovce a jejich doprovod čeká několik zajímavých stanovišť.

Happy Hill minislalom

Dětský minislalom na lyžích i snowboardech, kde se netradičně nepočítá nejrychlejší čas, ale především snaha a chuť zúčastnit se. Dětský minislalom bude pod dohledem profesionálů z lyžařské školy Happy Hill. Po absolvování minislalomu a minisnowparku obdrží každý účastník diplom.

Freestyle Area Academy minisnowpark

Dětský minisnowpark navržený pro úplné začátečníky, tvořený sněhovými vlnami a širokou bezpečnou bedýnkou pro první zkušenosti s freestyle na lyžích či snowboardech. Pohyb dětí v minisnowparku bude pod dohledem profesionálních lektorů Freestyle Area Academy a na závěr dne nás pak bude čekat malá exhibice profesionálů na bedýnce.

KM Racing kamion

Na dětský den do Pece také dorazí KM Racing tým, který se pravidelně účastní Dakarské rallye, a přijede potěšit malé sportovce velkým závodním kamionem. Součástí bude také autogramiáda nejmladšího řidiče závodního kamionu a účastníka letošní Dakarské rallye Martina Macíka.

Program Funline dětského dne:

  • Po celý den od 09-16 h ježdění ve Funline, minislalomu, minisnowparku a prohlídka kamionu.Profesionální focení Canon a Foto Škoda v tomto časovém harmonogramu:

  • 09-13 h Funline foto session
  • 10-12 h KM Racing kamion foto session I.
  • 13-15 h minisnowpark foto session
  • 13-15 h minislalom foto session
  • 15-16 h KM Racing kamion foto session II.

Na závěr nutno poděkovat všem partnerům dětského dne: Funline, SkiResort Černá Hora-Pec, Canon, Foto Škoda, Happy Hill, KM Racing a mediálním partnerům SNOW.cz a rádio Černá Hora.

Více info:

www.funline.cz