A jak bude probíhat finálový den, ve kterém se utkají vítězové jednotlivých závodů z celé sezóny? Abychom zmírnili hendikepy mezi muži a ženami, kromě lyžování přijdou na řadu i další disciplíny, které prověří vaše, třeba zatím skryté, schopnosti a dovednosti. Zatím prozradíme jen to, že jednou z nich bude „bobcross“ - to ostatní bude překvapení!Jedno je však jisté – o zábavu nebude nouze a ten nejlepší si kromě zážitku z vítězství odveze poukaz na pobyt v apartmánu v rakouském Nassfeldu, kam se odveze zapůjčeným vozem Suzuki! Trénujte o sto šest, Rakousko čeká!


Více o autě SUZUKI S-Cross si můžete přečíst v samostatném článku!Apartmánový dům české společnosti Hory-BookNassfeld s výhledem na panorama Alp se nachází v klidném městečku Tröpolach pouhých 300 metrů od nástupní stanice lanovky Millennium-Expres. Všechny apartmány disponují TV s českými programy a Wi-Fi připojením. V objektu najdete dále lnárnu s vysoušeči bot a dalším vybavením jako je servisní stůl, žehličky, cidliny nebo vosky. Samozřejmostí je společenská místnost s TV a PS3.
V okolí apartmánů se nabízí bezpočet možností, jak trávit volný čas – kromě lyžování si tu můžete pro další outdoorové aktivity zapůjčit i sněžice nebo coaster za kolo. Co se týká informací o středisku, možnostech okolního vyžití a programu celkově, rádi vám poradí česky hovořící delegáti/recepční.


Více o ubytování zde! Více o autě, které Vás tam doveze zde!