Jak se točí videoreport aneb postřehy z natáčení


V Dolní Moravě jsme natáčeli dva dny – jeden den nám dělala společnost mlha, druhý den už byly záběry naopak prosluněné. Ve videu se poprvé objevuje i kameraman Kuba Martínek. Všichni se trochu obávali jeho hereckého výkonu (přeci jen před kamerou a za kamerou je to rozdíl :-) ), a tak dostal roli maskota mamutíka. Sice to trošku popletl, ale v jednom citoslovci se přeci jen odhalil jeho talent a rozhodně ho ještě někdy ve videu uvidíte! :-)


Všimnete-li si záběru, jak na sebe s Kubou vjíždíme až do obejmutí, bystré oko postřehne, že rychlost pro to nebyla úplně vhodná. Ptáte se, jestli to bolelo? Bolelo.


Při natáčení skicrossové trati jsme zjistili nový zákon schválnosti: překážka na trati, ač ležící, se bude vždy pohybovat směrem vaší jízdy na lyžích – aneb potkat se ve čtyřech v jedné klopence prostě nezvládáme :-)


Scéna z natáčení dětského parku vznikla zcela spontánně. Kuba zmáčkl nahrávání a rozhodl se, že okoření scénu svým hereckým umem (o tom kameramanském už snad netřeba pochybovat :-) ). Příště už jen poladí utažení helmy na hlavě a zopakuje si zvuky zvířátek. Nebo jak vlastně dělá mamut? :-D


Partneři SNOW tour: