Představit svůj nový film Passenger přijede oblíbená partička s netradičními nápady – Legs of Steel. Ve filmu zachycují své putování po světě za lyžařskými zážitky v průběhu celých dvou let. Svou účast potvrdili také rideři z filmu: Paddy Graham, Bene Mayr, Fabian Lentsch, Tobi Tritscher, Raphael Webhofer, Lukas Joas a producentské duo Andre Nutini & David Peacock. Po samotném premiérovém promítání filmu na obřím plátně a za skvělého ozvučení přijde na řadu autogramiáda výše jmenovaných a poté už rozjedou párty přední čeští DJs Hlava a LU2!

O FILMU:

Legs of Steel s hrdostí oznamují pokračování série freeski filmů, které produkují sami rideři. Po úspěšných předchozích čtyřech filmech, které vzbudily velký úspěch všude po světě, se produkce LOS rozhodla posunout své hranice ještě dál a vložit sem všechny své zdroje, znalosti a freeski umění. Výsledkem je film "Passenger" - dvouletý projekt posunující jezdecký um, natáčení a příběh freeski filmu zase o mnoho levelů dále.

Passenger by Legs of Steel - Premiere Night Prague - Facebook událost"Na začátku jsme byli skupinka kamarádů sdílící vášeň pro sníh ve všech koutech světa. Z této skupiny vznikla současná Legs of Steel. Innsbruck, St. Anton, Hokkaido, Edmonton, Revelstoke, Haines, Queenstown... a mnoho dalších míst jsme navštívili během uplynulých let jako cestovatelé, dobrodruzi a freeskieři. Z našich posledních dvou sezón vzniklo to nejlepší, co jsme kdy stvořili - Passenger. Výpravný film překlenující hned čtyři kontinenty, jehož cílem je odhalit nekonečné spektrum emocí a zážitků z každé lokality. S pomocí samotné paní zimy vypraví příběh tkaný přes zvraty různých ročních období a přibližuje jaký to je pocit být stálým cestujícím."

Crew:

Vybrali jsme 15 světově známých freeskierů a připojili k nim původní LOS crew. Najdete mezi námi veterány jako Sven Kueenle nebo Sam Smoothy či olympijské vítěze Josse Christensena a Davida Wise.

Účinkují:

Joss Christensen, David Wise, Russ Henshaw, Oscar Scherlin, Øystein Bråten, Sam Smoothy, Fraser McDougall, Nick Rapley, Joffrey Pollet-Villard, Markus Eder, Lukas Schäfer, Christof Schenk, Sebastian Geiger, Tobias Müller, Christian Jenny, Fabian Bösch, Kai Mahler, Luca Schuler, Andri Ragettli, Lukas Joas, Julien Lange, Mack Jones, Rob Heule, Dennis Ranalter, Torge Nagel, Fabio Studer, Fabian Lentsch, Sven Kueenle, Tom Leitner, Tobi Tritscher, Raphael Webhofer, Tobi Reindl, Thomas Hlawitschka, Paddy Graham, Bene Mayr.

NABITÁ TOMBOLA

Jako vždy se můžete těšit na nabitou tombolu, ve které budete mít šanci vyhrát spoustu cen od našich partnerů. Tombola bude opět probíhat stylem „vylov si odznáček“ u našich FR slečen ve foyer Roxy. Na vstupu dostanete každý jeden lístek na jeden “výlov” a poté si budete moci další lovení zakoupit vždy za 20 Kč. V osudí například budou lyže Völkl, helma a brýle Marker a dále spoustadárků od partnerů mejdanu. Hlavní cenou však bude dozajisté víkendové zapůjčení nové Audi Q7 na víkend.

SHRNUTÍ

  • Co: Premiéra lyžařského filmu „Passenger“ od Legs of Steel
  • Kdy: Sobota 17. října 2015
  • Kde: Roxy Prague, Dlouhá 11, Praha 1
  • Door open: 22.00
  • Start promítání: cca 00.00 - 00.30
  • Vstup: 150 Kč (v ceně 1 lístek do tomboly za 20 Kč)
  • DJs: Hlava a LU2

Passenger by Legs of Steel - Premiere Night Prague - Facebook událost