MPS films, nejvíce oceňovaná lyžařská filmová produkce na světě, hrdě představuje svůj nový počin - Fade To Winter, který pokračuje v řadě průkopnických filmů z dílny MSP.

Trailer:
V návaznosti na oceněné filmy McConkey a Days of my Youth, MSP uvádí svůj nejnovější celovečerní film znázorňující špičkové sportovce dneška a jejich neochvějnou oddanost lyžování. Tváří v tvář nepříznivému počasí a podmínkám, tým lyžařů v sobě našel to nejlepší k odvedení svého výkonu. "I přes to všechno je to pouze lyžování," říká výkonný producent Murray Wais. „Celý náš team jezdců ukazuje nepřebernou radost z lyžování, které na kopci zažívám i já, nebo vy."Hlavní informace:

Film: Fade To Winter - Matchstick Production
Lokalita: Kino Aero, Praha
Datum: čtvrtek 5. 11. 2015
Vstup: 120 Kč

Facebook událost: https://www.facebook.com/…21700316427/

Online rezervace po kliknutí na čas 20:30: Kino AeroCílem již 23. filmu v pořadí od MSP je zaměření na lyžařskou zábavu, protože začátečník nebo profík vyznávají stejnou mentalitu. Ať se honí v hlubokém prašanu v Japonsku, shredí s lokálama v Nové Anglii, hledá svoji lajnu na Aljašce nebo tvoří bc skoky na Islandu – všechny aspekty tohoto nového filmu mapují vnitřního ducha a hořící touhu každého lyžaře – touhu po sněhu.Fade To Winter, natočený a upravovaný ve špičkovém 4K ultra vysokém rozlišení, využívá nejnovější technologie fotoaparátu zachytit každý krásný detail s křišťálovou čistotou. Kromě toho sportovci, z nichž mnozí s MSP točí vůbec poprvé, přináší do filmu pestrou paletu stylů lyžování.

Jezdci: Markus Eder, Bobby Brown, Michelle Parker, Mark Abma, Tanner Rainville, Aaron Blunck, James Heim, Sean Jordan, PK Hunder, a další.