Premiéra snímku, který opět představí snowboarding v úplně novém světle, se chystá na podzim příštího roku. Ale předtím, než se Travis bude věnovat dokončení filmu, přichází s úžasným trailerem, aby ukázal divákům, na čem pracuje a hlavně, na co se mohou příští rok těšit.

Dechberoucí atmosféra

Travis Rice se s několika přáteli vydal překonávat hranice lidských možností. Navštívil se snowboardem místa, na která lidská noha nevstoupila, aby ukázal, že slovo „nejde“ pro něj neexistuje. „Ponořil jsem se do divočiny s několika přáteli a slibem, že nebudeme jezdit nic, co jsme někdy předtím jeli. Mám fantastický tým jezdců a úžasný štáb. Je to skutečně vzrušující.“

Spolu s Ricem se ve filmu pohybují jedni z nejlepších jezdců současného snowboardingu. Mimo jiné Mark Landvik, Mikkel Bang, Eric Johnson, Pat Moore, Bryan Iguchi a další. Ti všichni několik let objížděli místa, o kterých obyčejný člověk jen sní, a sbírali materiál pro tento úžasný projekt. Jako pomocný režisér filmu se v horách s Travisem pohyboval i generální ředitel společnosti Brain Farm Cut Morgan.

Teaser:Zákulisí filmu

„Tvorba tohoto filmu byla jedna z nejnáročnějších, ale zároveň nejúžasnějších, věci v mém životě. Náš tým se cestoval do nejrůznějších míst s úplně novou technologií a myšlenkou zachytit snowboarding tak, jak to ještě nikdy nikdo neudělal,“ dodává Cut Morgan. Brain Farm disponuje tou nejlepší dostupnou technikou. Diváci se díky tomu budou moci ponořit do přírody společně s Travisem a doslova cítit atmosféru, kterou zažívali jezdci.

Zůstaňte naladěni a sledujte internetovou stránku TheFourtPhase.com, na které bude Travis postupně přidávat ochutnávky z projektu, který vyvrcholí 2. října 2016 celosvětovou premiérou.