Eurosport opět posunuje hranice využití technologií ve sportovním vysílání. V tomto jednorázovém projektu zachytí Eurosport autentický zážitek z toho, jaké to je, stát na lyžích jedné z legend alpského lyžování. Bode Miller – olympijský vítěz, mistr světa a dvojnásobný vítěz Světového poháru v alpském lyžování – vtáhne diváky do pohlcující jízdy na proslulé sjezdovce Birds of Prey v Beaver Creeku v Coloradu.

Miller bude mít na svém vybavení připojené dvě zařízení, jedno na helmě a druhé na hůlce. Obě zařízení budou mít dvě kamery s rybím okem o 220°. Produkční tým Eurosportu vytvoří finální záběry a konečný výsledek uvidí sportovní fanoušci brzy na facebookovém profilu Eurosportu.

Technologii Eurosport testoval již v rakouském lyžařském středisku Sölden, kde se jely úvodní závody Světového poháru v alpském lyžování. Na projektu 360° spolupracují Eurosport, kreativní agentura Discovery D Agency, Lyžařská a snowboardová asociace USA (USSA), Mezinárodní lyžařská federace (FIS) a Vail Valley Foundation.

Viceprezident Eurosportu Arnaud Simon: „Eurosport naplňuje slogan Fuel your passion, díky tomuto inovativnímu projektu budou diváci blíže než kdykoli v minulosti vzrušující akci na jedné z nejslavnějších sjezdovek světa.“

Inovativní video je podporou vysílání Eurosportu ze Světového poháru v alpském lyžování.
Vzhledem k rozsahu vysílání se Eurosport stal „domovem zimních sportů“.

http://tv.eurosport.cz/