V jejich novém snímku The Sammy C Project se rozhodli mapovat život a ježdění jednoho z nejlepších lyžařů naší planety – Sammy Carlsona – sedminásobného medailisty z prestižních X-Games a trojnásobného vítěze Real Ski. Délka filmu je 45 minut.


Trailer filmu:Datum: 10. 12. 2015 od 20.30

Místo: kino Aero/Praha

Vstup: 120 Kč (v ceně je tombola + pro prvních 100 návštěvníků dárek od časopisu SNOW)

Potvrď účast na fb události
V roce 2014 Sammy Carlson náhle vypadl, vzhledem k velké konkurenci, z teamu pro olympijské hry, kde měl poprvé svůj díl slávy i freeski slopestyle. Místo lítosti a frustrace se Sammy vrhnul na natáčení videa s TGR, zvolil si úplně novou freeski cestu, která mu umožnila lyžování na spoustě nových míst.

Sammy se nově zaměřil na backcountry, kde jeho úroveň ježdění a kreativita dosáhla na daleko větší level než zažité standardy při jízdě ve snowparku. Různá pohoří světa tak zažila doslova freestyle útok, neboť Sammy zde plnými doušky využívá vše, co se za ta léta naučil ve snowparku. Vše vrcholí lety ze 73 metrů vysokého skokanského můstku v Michigenu. Kdo by kdy řekl, že Sammy získá třikrát v řadě X-Games Real Ski Backcountry zlatou medaili. The Sammy C Project ukazuje zcela novou etapu lyžování tohoto oblíbeného jezdce a utvrzuje pocit, že tomu co děláte, musíte i věřit.

Na co se můžete těšit:

  • 45minutový freeski film nadupaný freestylem, backcountry a freeridem
  • pro prvních 100 dárková taštička od časopisu SNOW
  • bohatá tombola od Oakley, Armada a předplatné časopisu SNOW

Jezdci:

Ben Moxham, Dane Tudor, Eric Pollard, Ian McIntosh, Kazu Kokubo, Lucas Wachs, Sammy Carlson,Tim Humphreys.

Lokality:

Cooke City/Montana, Ironwood/MI, Mount Hood/OR, Neacola Range/AK. Revelstoke/British Columbia, Switzerland, Whistler/British Columbia

Uvidíme se v kině!