Život profesionálního sportovce není jednoduchý. Neustálé cestování, náročné tréninky, hlídaná strava a v neposlední řadě neustále se opakující rutina. Velice snadno se může stát, že závodník toho začne mít dost a začne ztrácet motivaci. Vůle vyhrávat už není taková, každodenní dřina je náročnější než kdy dřív. Proto se Šárka rozhodla vrátit se k tomu, co ji na ježdění baví.

Tři úžasná místa

V dokumentu se česká závodnice s partou přátel vydává do třech zemí na tři unikátní místa. V Turecku otevírá nový snowpark a učí tamní děti jezdit na snowboardu. V Rakousku předvádí fantastické triky na místech, kam se mnoho lidí nedostane. A ve svém druhém domově americkém Coloradu představuje mentalitu místních lidí i krásu horské přírody.

Šárka režisérkou

Na projektu si česká snowboardistka nejen vyčistila hlavu a uvědomila, proč jí snowboarding baví, ale naučila se i disciplíně a pronikla do tajů natáčení.* „Strašně mě to chytlo. Příprava takového projektu je hodně kreativní práce a dá se kombinovat se závoděním,“* říká k práci režiséra profesionálního filmu Šárka Pančochová.

Premiéry

Šárka se se svým dokumentem vydala do čtyř měst po celé České republice. Projekce v zajímavých sálech měly mezi diváky obrovský úspěch.