Zastávka na Monínci je realizována ve spolupráci s rádiem Blaník a vyvrcholením dne bude koncert skupiny Maxim Turbulenc. V rámci bohatého programu, který v sobě kombinuje zábavu a sport se mohou děti i dospěláci těšit na několik stanovišť, které nabídnou spousty možností sportovního a zábavného vyžití.

Koncert Maxim Turbulenc

Koncert skupiny Maxim Turbulenc proběhne na závěr dne v 15 h na terase restaurace M2 ve spodní části skiareálu Monínec.

Rádio Blaník

Celá akce je realizována ve spolupráci s rádiem Blaník, jehož moderátoři budou provázet celým dnem a kromě dobré muziky budou připraveny i zábavné soutěže pro veřejnost.

KM Racing kamion

Martin Macík je součástí závodního týmu KM Racing a současně nejmladším řidičem, který nedávno úspěšně absolvoval se svým závodním kamionem náročnou Dakarskou rallye. Martin a jeho závodní kamion dorazí také na Monínec, takže si můžete kamion prohlédnout, nafotit svépomocí či naším profesionálním fotografem, nebo se třeba zúčastnit autogramiády tohoto mladého sympaťáka ze Sedlčan.

Funline trať Monínec

Funline trať Monínec je novinka umístěna na dojezdu hlavní sjezdovky, takže všichni návštěvníci si mohou zpestřit dojezd ke spodní stanici lanové dráhy. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost. Zábavné tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross či skicross , kdy jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely a další zábavné prvky.


Funline Monínec 2016 from Freestyle Area on Vimeo.


Focení a tisk fotografií

V rámci celého dne a jednotlivých stanovišť se bude po skiareálu Monínec pohybovat profesionální fotograf, který bude k dispozici malým i velkým návštěvníkům. Po dohodě se můžete nechat zvěčnit třeba u dakarského kamionu, nebo třeba při průjezdu slalomem či trati Funline. Součástí profesionálního focení pak bude možnost bezplatného tisku vašich fotografií přímo ve stanovém městečku. Současně bude možno všechny fotografie stáhnout po akci na webu Funline.cz

Dětský slalom

Dětský slalom proběhne v areálu lyžařské školy Sport Monínec, který najdete ve spodní části areálu.
V tomto případě nepůjde o závodní disciplínu na čas, ale spíše o zábavu a první zkušenosti pro nejmenší lyžaře a snowboardisty.

Testování snowboardů a lyží

Na Monínec dorazí testcentra amerického výrobce lyží K2 a snowboardového vybavení Burton. Můžete si tak bezplatně otestovat kvalitní lyže, lyžařské boty, snowboardy a snowboardové vázání pro děti i dospělé. Profesionální personál vám také rád poradí s výběrem vhodného vybavení.

Burton Riglet Park

Projekt Burton Riglet Park je zaměřen na výuku snowboardingu pro děti do 3 let, která není běžně v lyžařských a snowboardových školách realizována. Součástí Riglet Parku budou také instruktoři, kteří bezpečnou a zábavnou formou představí nejmenším snowboardistům tento sport. Samozřejmostí bude také možnost bezplatného zapůjčení malých snowboardů vyvinutých speciálně pro Riglet Park. Bezplatná výuka snowboardingu a lyžování

Ve spolupráci s lyžařskou školou Sport Monínec proběhnou také dva bezplatné výukové bloky, kde se pod vedením profesionálního instruktora lyžování a snowboardingu můžete zdokonalit. Výuka bude přizpůsobena a určena především dětským zájemcům.

Policie a záchranáři

Součástí programu budou také praktické ukázky práce Policie ČR a záchranářů, kteří budou zábavnou formou předvádět některé činnosti spojené s jejich prací, která je často veřejností nedoceněna.

Všechny Vás srdečně zveme v neděli 7. 2. 2016 na Monínec!!

www.Funline.cz