Tisková zpráva

De dl vin Alta Badia

V Alta Badii se budou 20. března ochutnávat jihotyrolská vína. A to přímo na sjezdovkách během akce De dl vin – Wine Ski Safari, kdy se na lyžích objíždějí horské chaty, a ochutnává se víno. To jihotyrolské patří díky své výborné kvalitě a příznivému klimatu mezi nejlepší na světě. Kdo do Alta Badie vyrazí ještě o 14 dnů později, ať si vezme staré lyžařské oblečení s sebou. 2. a 3. dubna se zde koná Ski Carousel Vintage Party, dvoudenní večírek v lyžařských kombinézách, svetrech s jelenem a na rovných lyžích.

www.altabadia.org


Dolomiti Super Kids

Od 19. března až do konce sezony mohou rodiče dětí využít speciální nabídky Dolomiti Super Kids – děti do osmi let mají nejen skipas, ale i ubytování ve vybraných hotelech zdarma, pokud si ve stejnou dobu koupí skipas i jejich rodiče. Děti do 12 let platí polovinu obvyklé ceny, mají také slevy na lyžařské kurzy a půjčení lyží. Sleva se vztahuje na sedmidenní dovolenou a děti, které budou spát v pokoji rodičů.


Dolomiti Super Sun

Od 19. března do konce sezony si lze pořídit sedmidenní dovolenou za cenu šestidenní a k tomu šestidenní skipas za cenu pětidenního. Voucher na den lyžování zdarma je k dispozici ve vybraných hotelech.

http://www.dolomitisuperski.com


Zakončete lyžařskou sezonu v Jižním Tyrolsku

V Jižním Tyrolsku se lyžuje až do 8. května. Tak dlouho sezóna potrvá na ledovci Schnalstal/Val Senales, kde našli v ledu mumii Ötziho. V Suldenu/Soldě ležícím pod majestátním Ortlerem se lanovky zastaví o týden dříve – 1. května.

www.seilbahnensulden.it, www.schnalstal.comVíce informací o Jižním Tyrolsku naleznete na stránkách: www.suedtirol.info a na www.facebook.com/jiznityrolsko