Ledecká převzala z rukou ředitele divize Audi společnosti Porsche Česká republika Tomáše Velka a prezidenta Svazu lyžařů ČR Lukáše Sobotky nový vůz před pátečním slavnostním vyhlašováním Krále bílé stopy 2016 na pražském Žofíně.

Jednadvacetiletá závodnice se poté stala také největší hvězdou galavečera. Kromě vítězství v kategorii snowboardista roku ovládla i hlavní kategorii ankety o nejlepšího závodníka uplynulé sezony a poprvé v kariéře se stala Královnou bílé stopy.

„Strašně moc si vážím toho, že mě Audi oslovilo. Novým autem jsem se již několikrát projela a těším se, až ho vyzkouším na sněhu. Jízdní vlastnosti jsou skvělé, a proto si myslím, že s Audi budeme dobrými parťáky," pochvaluje si Ester.

„Mám nesmírnou radost, že mohu slečnu Ester přivítat v našem Audi Ski Teamu. Daří se nám tak i nadále prohlubovat spolupráci s českými lyžaři, kteří patří ve svých disciplínách ke světové elitě,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Před vyhlašováním ankety o nejlepšího lyžaře a snowboardistu uplynulé sezony si nový vůz převzala také stabilní členka Audi Ski Teamu Šárka Strachová. Elitní česká slalomářka bude jezdit vozem Audi A6 Avant quattro s výkonem 200 kW, tentokrát v šedé barvě.

Audi Ski Team vznikl před sezonou 2015/2016 a je tvořen elitními českými reprezentanty napříč jednotlivými úseky a disciplínami. Společnost Audi poskytuje těmto sportovců automobily s logem čtyř kruhů a pohonem všech kol quattro, které jim zaručují maximální podporu a pohodlí v každodenním profesionálním i osobním životě.


Zdroj: www.czech-ski.com