Na ledovci se jezdí od 8:30 do 14:30, ale vyplatí se přivstat si, protože už od rána bývá měkko. Zároveň je potřeba i dobře navoskovat, abyste na skoky a překážky měli rychlost. Ve snowparku jsou 3 platformy skoků (dohromady 5 skoků) s velikostí table od 5 do 13m a nespočet zábradlí jako bedny, duhy, double kink rail atd. Na protějším kopci se nachází begginers snowpark s malými skoky a bednami pro začátečníky a je to ideální místo pro hru na „fotra“.

Soustředění se pod vedením Pepého Kalenského a Romana Daleckého zúčastnil Štěpán Hudeček, Vojta Ševeček, Jakub Woth, Jakub Roj a Míra Herman. Chyběl akorát Dan Urban, který se stále léčí po operaci kolene. Společně s akademií na Dachstein vyrazil i reprezentant Šimon Bartík a reprezentantka ve skikrosu Andrea Zemanová.

Kluci ve snowparku zkoušeli hlavně nové triky, které si před tím vyzkoušeli do molitanu v Jumparku nebo do vody v Acrobat parku. Vojta Ševeček se na sněhu naučil cork 720 a switch 540, Štěpán Hudeček as. Speedy se točil na zábradlí na obě strany a na skoku zkoušel flatspin 540. Kuba Woth odjel svojí první 540 a Jakub Roj přidal několik nových triků na railech.Více ze soustředění ve videu: