Czech Skipass je specifický produkt. Jeho filozofií není ani tak ekonomický cíl, jakožto spíš přinést určitému typu českých lyžařů – třeba těm, co rádi poznávají nové kouty – komfort při jejich lyžařských cestách. Ale také demonstrovat, že přední česká lyžařská střediska dokážou táhnout za jeden provaz, jsou schopna kooperovat a sledovat společný cíl – v součinnosti pozvedat kvalitu servisu či uspět proti zahraniční konkurenci.

Pokladny nejsou potřeba

Kdo má Czech Skipass, může pokladny směle minout a zamířit přímo k turniketu. Technologie držitelské karty umí komunikovat se všemi systémy zapojenými do projektu, takže člověku stačí jen mít svůj Czech Skipass v kapse – to je vše. Pokladnu stačí navštívit jednou za rok, při jeho nákupu.

Zájem roste

Rok od roku roste o Czech Skipass zájem, takže počty jeho majitelů se s každou novou lyžařskou sezónou zdvojnásobují. Zároveň roste počet lyžařů, kteří cestují do nových středisek – i to je cílem projektu, představit právě to nejlepší na českém trhu. 23 začleněných středisek patří jasně mezi lídry co do nabídky sjezdovek, tak i technologií – od přepravních zařízení po zasněžování.

Sezóna 2016/17

Držitelům je v letošní sezóně k dispozici celkem 190 km sjezdových tratí a 175 lanovek a vleků. Permanentka platí po celou sezónu a je nepřenosná. V prodeji je od listopadu a zájemci si ji mohou zakoupit u každého ze zúčastněných lyžařských středisek. Ceny celosezónního skipasu zůstávají stejné jako v minulém roce, od 8 do 11 tis. Kč.www.czech-skipass.cz