Na Štědrý den je připraven vánoční dárek v podobě skipasu za korunu na sjezdovce Horal. „Vlek pojede na Štědrý den od 9 do 13 hodin, skipas za korunu zahrnuje i dvouhodinový vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal. Bazény mohou návštěvníci v tento den využít do 15 hodin. Věříme, že zvláště rodičům s dětmi tak příjemně ukrátíme čekání na nadílku,“ láká šéf Ski areálu Razula Luboš Sušila.

Den poté, v neděli 25. prosince, se pak rozjede i hlavní sjezdovka Razula v celé kilometrové délce. Areál již bude otevřen denně od 9 do 16 hodin, od 27. do 30. prosince by se mělo při příznivých podmínkách konat i večerní lyžování na sjezdovce Razula. „Letošní zima nám přeje, takové bílé Vánoce, jaké budou letos, jsme neměli již několik let,“ dodal Luboš Sušila. Ve Spa hotelu Lanterna jsou ještě volné poslední čtyři pokoje na vánoční pobyt, který zahrnuje neomezený vstup do bazénů, masáž a adventní program.

Ski areál Razula

je součástí karlovického Resortu Valachy, který tvoří také hotely Lanterna, Horal a Galik s dvěma relaxačními centry. Sjezdovky se nachází u hotelů resortu, u nichž se dá nejen zdarma zaparkovat, ale také zaskočit doslova pár metrů za občerstvením a odpočinkem. Zkušené sjezdaře láká hlavní sjezdovka Razula naproti hotelu Lanterna (1 km, převýšení 210 m) s večerním lyžováním. Rodiny s dětmi nacházejí ideální podmínky na sjezdovce Horal (350 m, převýšení 50 m) u hotelu Horal se zimním parkem Razulák s kobercem, kolotočem a snowtubingem, navíc hned v sousedství i termální bazény pro relax po lyžování. „Zlatou střední cestu“ co do délky i převýšení představuje sjezdovka Galik (400 m, převýšení 80 m). Ve Ski areálu Razula je k dispozici lyžařská škola Sunski, půjčovna a servis.

Lyžuj a plav v termálním bazénu

Od 2. ledna mohou lyžaři využít akci Lyžuj a plav: k celodennímu a večernímu skipasu mají hodinu zdarma v termálních bazénech ve Wellness Horal. Bonus platí od pondělí do čtvrtku dva měsíce od zakoupení skipasu. Letošní novinkou je sladký dárek: k vybraným skipasům kousek valašského frgálu čerstvě upečeného v Gril srubu Razula přímo pod hlavní sjezdovkou Razula. V rámci lyžařských balíčků v hotelech Lanterna a Horal mají hosté skipas v ceně pobytu, k tomu také neomezený vstup do wellness a termálních bazénů, masáž či degustační večeři v zážitkové restauraci. Děti mají ubytování zdarma a hotely pro ně připravují animační programy či každodenní dětské saunování ve Wellness Horal. Hosté Spa hotelu Lanterna mají v ceně i pozdní oběd.

Ze sjezdovky na masáž a za saunovými rituály

Možnost spojit lyžování s relaxací je to, čím je Ski areál Razula výjimečný. Relaxační centrum Wellness Horal je hned vedle sjezdovky Horal. Uvnitř najdete tři bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, ale i kardio fitness centrum a saunový svět s nabídkou exotických masáží s rodilými Thajkami, Srí Lančany, Balijci, Filipínkami a Indem. Až devětkrát denně se konají saunové rituály, které jsou velkým lákadlem karlovického wellnessu.

Více informací: www.razula.cz, www.valachy.cz