Luxusní hotely, 150 km stále upravených sjezdovek, žádné fronty u lanovek, butiky s luxusním zbožím a mnoho michelinských restaurací. K tomu každé ráno vyhřáté lyžáky a lyže připravené přímo na sjezdovce. Taková je luxusní dovolená v jednom z nejkrásnějších alpských resortů.

Středisko Courchevel se nachází ve francouzských Alpách a je součástí největšího propojeného ski areálu na světě, Les Trois Vallées. Courchevel je vyhledávanou destinací mnoha světových celebrit, včetně britské královské rodiny.

Adriana Gregorová, travel designerka společnosti Exclusive Tours, doporučuje čtyři luxusní hotely, ležící přímo na sjezdovkách střediska Courchevel 1850, které patří mezi náročnými klienty k nejoblíbenějším.

Hotel Les Airelles

Pohádkový luxusní hotel Les Airelles se řadí k nejkrásnějším horským hotelům na světě. Pyšní se restaurací oceněnou dvěma michelinskými hvězdami a výborným spa. To z něj činí ideální volbu náročných milovníků zimních sportů pro jejich dovolenou na míru. Ceny za noc v hotelovém pokoji začínají na 30 tisících Kč.

Exclusive Tours: Les Airelles, Zdroj: Archiv Exclusive Tours

Cheval Blanc Courchevel

Luxusní hotel Cheval Blanc Courchevel spojuje krásné prostředí a na míru šitý servis, špičkovou gastronomii a pravidelné módní přehlídky luxusních značek. Ceny za pokoj s polopenzí začínají na 40 tisících Kč.

Exclusive Tours: Cheval Blanc Courchevel, Zdroj: Archiv Exclusive Tours

Les Grandes Alpes Private Hotel & Spa

Vůbec první hotel střediska Courchevel 1850 otevřel ve stejném roce, kdy začala fungovat první lanovka. Vaši luxusní dovolenou přímo na sjezdovce zpříjemní i možnost vyrazit na nákupy do luxusních butiků značek Hermes, Louis Vuitton či Prada, které jsou vzdáleny jen pár kroků od hotelu. Ceny ubytování začínají na 24 tisících Kč za noc.

Exclusive Tours: Les Grandes Alpes Private Hotel & Spa, Zdroj: Archiv Exclusive Tours

Hótel Barriére Les Neiges

Jeden z nejnovějších luxusních hotelů v Courchevelu nabízí zajímavé designové prostory, krásný výhled a odpočinek ve spa, jehož procedury jsou uzpůsobeny nadmořské výšce. Ceny za noc začínají na 50 tisících Kč.

Exclusive Tours: Barriere Les Neiges, Zdroj: Archiv Exclusive Tours

Společnost Exclusive Tours funguje od roku 2007. Součástí jejího 20členného týmu je i osm zkušených travel designerů, kteří každý rok zajistí stovky luxusních dovolených na míru.

Naplánujte si dovolenou na míru v Courchevel již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.

Více informací na www.exclusivetours.com