22.10.2007

FREESKI HAPPENING ZRUŠEN!

Před chvílí přišla od Ondry informace, že musí Freeski Happening zrušit, paradoxně kvůli tomu, že na Dachsteinu nasněžilo přes metr sněhu a podle předpovědi bude dál kydat. V důsledku toho není šance, že by park byl do konce týdne v provozuschopném stavu.

Vloni jsme takováto oznámení čítávali poměrně často, ale z opačného důvodu. Snad je to tedy předzvěst toho, že se letošní zima vydaří.

17.10.2007

Freeski happening se už blíží. Již příští středu večer bychom se měli všichni sejít pod ledovcem Dachstein. Sněhové podmínky zatím nejsou ideální. Velký snowparku ještě není v provozu. Jestli se situace nezmění, tak bych musel celý happening zrušit. Doufám ale, že se shaperům přesto podaří něco pro nás postavit.

Příjezd:

Já se pokusím vyrazit co nejdřív po škole, abych kolem osmé večer byl na místě. Vy můžete přijet jak se vám to hodí. S ubytováním bude ale muset nejspíš počkat na mě.

tady je mapa, abyste našli ubytování a pár fotek pro představu:

Nový obrázek
mapu ve větším rozlišení najdete na konci článku jako přílohu ke stažení
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek

27.9.2007

Za chvíli se nám v redakci začnou scházet pozvánky na akce na opravdovém (přírodním) sněhu. První vlaštovka přiletěla dnes od Ondry Beneše. Když jsme ji rozbalili, stálo na pomačkaném papíře v oblasti křídel, že se všichni newschooleři mají dostavit 24.10.2007 do Ramsau, aby si mohli od čtvrtka 25.10. do neděle 28.10. užít sněhu, překážek a zábavy. Čtěte dál…

O co jde: Freeski happening je akce pro všechny český a slovenský freeskiery. Setkání starejch známech, ale i začínajících jezdců. Společně zajezdíme, pokecáme, zakalíme. Srovnám svoje triky a naplánujem třeba  nějaký další akce na zimu.

Nový obrázek

Ubytování: Ubytko bude v domě v Ramsau (nejbližší vesnice pod ledovcem). Stojí 12eur na osobu a noc. Je u toho i speciální srub, v kterym budem dělat párty.

Permice: Sleva na permici je 30%

Program: Rád bych, aby se tam všichni sešli už 24.10. (středa) večer. Lyžovalo by se čtvrtek, pátek, sobota, neděle. A v neděli po ježdění domů. Takže 4 noci a 4 dny ježdění.

MUSÍM ZAREZERVOVAT UBYTKO, TAKŽE POKUD CHCETE JET, TAK PIŠTE CO NEJDŘÍV NA: benesondra@seznam.cz (na tomto e-mailu odpovím i na dotazy)

Doufám, že se nás tam sejde co nejvíc. Jak jezdců, tak i fotografů a kameramanů. Aby i mladí jezdci měli možnost mít dobrou fotku a setkat se s nejlepšími freeskiery z ČR a SR. Možná vyhlásíme i nějaké mini kontestíky o best trick a podobně.

Pokud nemáte s kým jet, na SNOW.CZ funguje sekce SPOLUJÍZDA, nebo se můžete domlouvat přímo v diskuzi pod článkem.