„Jezdili jsme trénovat do Štítů, kde jsme přes léto dělali různé atraktivní triky často i dvakrát přes hlavu. Bylo mi líto, že to na živo nevidí více lidí a tehdy vznikla myšlenka uspořádat originální podívanou na krásném koupališti přímo pod zámkem v mém rodném městě“.

V roce 2011 jsme uspořádali s partou kamarádů porpvé tento originální závod, kdy při normálním provozu koupaliště skáčou freeskieři dvojitá salta přímo nad hlavami koupajících. Doprovodný program spestřují exhibice na trampolíně, breakdance, slackline a vlastěně vše co patří k létu a vodě.

Po dvou úspěšných epizodách v Hulíně se celá akce vrací zpět do Kroměříže, kde také vznikla. Organizátoři chystají návrat ve velkém stylu, kdy bude k vidění kromě klasických skoků na lyžích také závod ve wakeboardingu, a jako novinka vyroste rampa se sněhem, kterou budou využívat jak lyžaři tak snowboardisti ke slajdování kovových překážek ze snowparku Tošovice.

K vidění toho bude víc než dost, i proto se organizátoři rozhodli rozdělit akci do dvou dnů. Koupaliště bude poprvé otevřené i na páteční tréninky pro veřejnost a to od 16.00 až do pozdějších večerních hodin a gradovat bude WARM UP páry s JIB CONTESTEM, grilem, DJ’s a exhibicemi přímo na koupališti.

Hlavní tahák celých Krom Wars je naplánovaný klasicky na sobotu 2.9. od 12:00, kdy se až do večera nezastavíte a užijete si nejlepší zakončení prázdnin v originálním stylu, který umí vytvořit jenom Krom Wars.

Kdo by ještě neměl dost, tak se může přesunout přes cestu do MUSIC CLUBU SLADY, který hostí vyhlášenou afterpárty, na které mimo jiné letos vystoupí PRAGO UNION.

Video z posledního ročníku:


Více informací už není třeba, vše podstatné najdeš na www.kromwars.cz, fakcebooku, instagramu nebo se raději přijď podívat sám a uvidíš, že lepší zakončení prázdnin jsi nezažil. Zapiš si do kalendáře 1.-2. 9. 2017 červenou fixou, protože KROM WARS bude letos jízda na které nechceš chybět.

KROM WARS logo