Tradičně s námi testujete zdarma lyže značky FISCHER, helmy a brýle SMITH, akční kamery LAMAX, sněžné brusle SLED DOGS. Letos si na několika akcích můžete vyzkoušet i lyže bez patky STAKI. Pro malé i velké máme v průběhu dne připravené soutěže, kterých se můžete sami zúčastnit, nebo jim jen přihlížet za zvuku hudby, u toho si pročítat lyžařský časopis SNOW a zdarma ochutnávat CHAI LATTÉ DAVID RIO, energetické tyčinky BOMBUS nebo v odpoledních hodinách i dominikánský elixír BUCANERO, který vám osobně nabídne sympatická promotérka.

Náš tým nejen ochotně zapůjčí, ale také rád poradí s lyžemi nebo lyžařskou výbavou vůbec. Rádi vám nabídneme a klidně rovnou nalepíme stylové nálepky SNOW na helmu či na auto a vášniví čtenáři si od nás mohou odnést časopis SNOW i domů.Celkem nás letos můžete potkat na více než čtyřiceti akcích v lyžařských střediscích v Čechách i na Slovensku a nově díky spolupráci s cestovní kanceláří Nev-Dama přibyly i tři zastávky v Itálii, a to v Santa Caterině, Bormiu a Aprice.

Aktuální kalendář sledujte na SNOW.cz/snowtour!

Události na Facebooku:
Partneři SNOW tour:


Ve střediscích reportujeme na lyžích FISCHER, v oblečení HELLY HANSEN, v helmách a brýlích SMITH. Na sjezdovkách jsme používali hůlky KOMPERDELL, videotechniku LAMAX a DJI a fototechniku SAMSUNG, hodinky GARMIN a hřály nás vyhřívané ponožky LENZ a rovněž vyhřívané rukavice ZANIER. Sílu nám dodávají tyčinky BOMBUS a nápoje DAVID RIO CHAI.