Nejpopulárnější zážitek letošní zimy s titulem První stopa je zde každý víkend ráno pro 15 fajnšmekrů, kteří si rádi přivstanou a vychutnají si pocit své jedinečnosti. Každou sobotu a neděli si návštěvníci resortu mohou zarezervovat své místo na luxusně připravených sjezdovkách a vykrojit první oblouky do krásně vyrýsovaného manšestru.

Možnost zapůjčení nejnovějších lyží Salomon k první stopě zdarma, individuální přístup profesionálního instruktora po celou dobu zážitku či vydatná odměna ve formě královské snídaně včetně šampusu na horské chatě Slaměnka ve výši 1.116 metrů nad mořem. To vše dělá první stopu dalším z mnoha zážitků, který se vrývá do paměti návštěvníků horského resortu Dolní Morava.

Poznejte sílu a tah během jízdy rolbou. Pohledy na sjezdovky a tisícimetrové vrcholky z kabiny rolby jsou skutečně ohromující. Kromě večerních pohledů na nekonečné sjezdovky můžete na kopcích také spatřit malá svítící světélka. To jsou naši hosté při večerních výšlapech na sněžnicích. Hodinový výšlap, během kterého se podíváte také na vrchol unikátní stezky v oblacích, zakončíte u hřejivého krbu horské chaty Slaměnka, kde vás příjemný personál odmění vynikajícím zázvorovým čajem a domácími haluškami s brynzou.

Světově unikátní stavba Stezka v oblacích je přístupná také lanovkou, přičemž ve výšce více než 1.116 metrů nad mořem můžete pozorovat nádhernou panenskou přírodu Jeseníků a Kralického Sněžníku.

I kdyby letos nepřišla ta nejkrutější zima, o sněhové podmínky se nemusíte bát. Resort je vybaven 52 nejmodernějšími sněhovými kanony, které garantují báječné prožitky z lyžování po celou zimní sezónu.

Rodiny s dětmi

V dětském Ski Parku Amálka si mohou Vaše děti v klidu natrénovat bezpečnou jízdu na vleku či na lyžařském hřišti pro děti od 0-3 let. Pokud mají vaše děti rády společnost, přihlaste je do Mamutíkovy lyžařské školy do skupinové výuky, kde se kromě lyžování seznámí i se spoustou kamarádů.

Speciální programy pro děti

Zatímco vy odpočíváte v hřejivém whirpoolu, sauně či na masážním lehátku, my se postaráme o vaše děti. Tematicky laděné a propracované animační programy, saunové ceremoniálky, vodní pólo či jóga pro děti, plavecké kurzy dětí a rodičů dělají z pobytu na Dolní Moravě zážitek pro každého.

Bezkonkurenční lyžařské středisko, garance sněhu, stálá modernizace a rozšiřování služeb areálu, kvalitní program každý den, hřejivé wellness centrum, příjemná obsluha a skvělá gastronomie, sympatičtí animátoři pro děti - to je už v horském resortu Dolní Morava samozřejmostí.


Více informací na www.dolnimorava.cz a www.hotel-dolnimorava.cz