SNOW tour 2018: Hlubočky from SNOW.cz on Vimeo.


Za denního provozu najdete v Hlubočkách 3 sjezdovky rodinného charakteru – hlavní modrou jedničku, v pravé straně stejně dlouhou červenou a také cvičnou sjezdovku s dětskou pomou. Večerní lyžování probíhá na zmíněné modré, která je 550 m dlouhá a široká skoro za dvě sjezdovky.


Modrá sjezdovka tu tak trochu koketuje s červeným sklonem, protože už od startu naberete svižnou rychlost, kterou následně můžete zužitkovat k rytmickým obloučkům po hranách. Několik jízd na Hlubočkách tak může uspokojit i sportovnější lyžaře.


Po celou dobu provozu střediska až do 21 hod je v provozu i pojízdný pás dětské školičce u parkoviště a také půjčovna a servis lyží v hlavním zázemí. Za 260 Kč pořídíte carvingový komplet, půjčit se dá i snowboard nebo sáňky. Lyže vám tu navoskují za příjemných 90 Kč.


V době večerního lyžování je v provozu rovněž občerstvení pod vlekem, které nabídne rychlovky jako je langoš (45 Kč), párek v rohlíku (30 Kč) nebo polévka (40 Kč). Při denním provozu je tu k dispozici i dětský koutek.


V Hlubočkách najdete i mladou korytovou bobovou dráhu, která je s délkou 1 030 m nejdelší ze všech typů bobových drah na Moravě a třetí nejdelší v České republice. Bobovka se zvlní celkem do 17 zatáček, dvakrát se tu otočíte o 360 stupňů, dvakrát si poskočíte a projedete most i tunel. Permanentka na 5 jízd vyjde na jednomístném bobu na 320 Kč, na dvoumístném na 400 Kč.
Hlubočky v kostce:

Vzdálenost z Prahy     3 hod
Celodenní skipas dospělí     380 Kč (do 16 hod)
Celodenní skipas děti (do 12 let)     270 Kč
Děti do 6 let     zdarma
Provozní doba lanovky     9:00 – 21:00
Webové stránky     www.skiareal.cz
Parkování     bezplatné u areáluPartneři SNOW tour:


V Hlubočkách jsme reportovali na lyžích FISCHER, v oblečení HELLY HANSEN, v helmách a brýlích SMITH. Na sjezdovkách jsme používali hůlky KOMPERDELL, videotechniku LAMAX a DJI a fototechniku SAMSUNG, hodinky GARMIN a hřály nás vyhřívané ponožky LENZ a rovněž vyhřívané rukavice ZANIER. Sílu nám dodávají tyčinky BOMBUS a nápoje DAVID RIO CHAI.