Rakouský veterán rychlostních disciplín Max Franz přechází po dlouhých 15 letech u Atomic na značku Fischer. V následující sezoně se bude po boku týmového partnera Vince Kriechmayera soustředit zejména na získání zlaté medaile na světovém šampionátu v Are.

Kanaďan Dustin Cook, držitel stříbrné medaile z Mistrovství světa 2015 končí po 8 letech u Headu a přechází na švýcarské Stöckli.

Po 5 letech u Völkl končí také členka U.S.Teamu Laurenne Ross a do následující sezony naskočí na značce Stöckli.

Magická je pětiletka i pro britskou slalomovou hvězdu Dave Rydinga. Po Fischeru směřují jeho kroky do Dynastaru, se kterým podepsal dvouletý kontrakt. Spolu s Dynastarem bude obouvat i boty Lange. „Na Dynastarech jsem vyrostl. Mám s touto značkou spojených mnoho vzpomínek, zejména na mé závodnické začátky“, poznamenal k plánovanému přestupu Dave Ryding.

Od Völklu po čtyřech letech odchází Němka Lena Duerr. Slalomová specialistka, která své kvality předvádí zejména v city eventech, bude v příští sezoně sedlat Head.

Specialista na obří slalomy, Švýcar Gino Caviezel, avizuje svůj přestup od Headu k Dynastaru. „Na lyžích Dynastar se cítím výborně a doufám, že změna vybavení vybavení mi přinese i lepší umístění ve Světovém poháru“, říká Caviezel. V celkovém hodnocení disciplíny skončil letos na 26. místě.

Od Fischeru k Atomicu přechází také rakouská slalomová specialistka Marina Wallner, která v letošní sezoně dosáhla hned na tři umístění v top ten Světového poháru.

Další škatulata můžeme každopádně ještě očekávat.