Tisková zpráva Mall.cz

Nejde jenom o to, že nám děti z bot a lyží vyrostou. Kdo si vybavení půjčuje, tomu také odpadne starost s hledáním vhodného místa pro úschovu lyží v letní pauze. Máte-li doma dva a více capartů, dva dospělé a nedej bože, aby tatínek toužil vlastnit více párů lyží, jistě víte, o čem je řeč. Kam s tím vším? Do garáže? Do sklepa? To všechno jsou problémy, rizika… Hodně rodičů už si tak sezonní zápůjčky oblíbilo a je příjemné, že se nabídka těchto služeb i nadále rozšiřuje. Letos už třeba kvůli zapůjčení dětského vybavení ani nemusíte do obchodu.

Oblíbený internetový obchod Mall.cz přidal ve spolupráci s lyžařskou speciálkou CZ SKI do svého portfolia novou službu, prostřednictvím které si dětské lyže pro holky a kluky vč. bot, hůlek a dokonce i helmy můžete vybrat v pohodlí svého domova, prostě on-line. Ceny mají dobré a kromě peněz takto šetříte i čas.

Na Mall.cz/pujcovna-lyzi vyplňte váhu, výšku, velikost nohy a zdatnost vašeho malého lyžaře a ihned dostanete na výběr ze dvou různých setů, přesně na míru dle zadaných údajů. Sety jsou sestavovány z lyží značek Atomic a Salomon, boty jsou od Atomicu, helmy od Salomonu. Pak si zvolíte formu dopravy, která vám bude vyhovovat, a lyžařské vybavení vám v ochranném vaku doručí domů či na adresu, kterou potřebujete. Obdržíte i doklad o seřízení vázání, který je důležitý pro školní zájezdy.

Na kolik to přijde? Lyže do 150 cm si společně s lyžařskými botami půjčíte za 2 290 korun, když přidáte i hůlky a helmu, zaplatíte jen o stovku víc.

Do 31. března 2019 můžete zapůjčené vybavení vrátit ve vybraných Mall shopech.