Přečtěte si pár řádků z pera zakladatele značky Sensor. Uběhlo totiž už 20 let od doby, kdy ve Svitavách vznikla první série trik Sensor…

Pamatujete si, co jste dělali před 20 lety?

Pamatujete si na dobu, kdy čaj byl v plechové krabičce, drakům se říkalo lítáci a v zimě byl sníh?

Přesně tenkrát jsem každý den vybíhal okolo restaurace Družba, minul jsem první i druhý Svitavský rybník a vracel se podél trati. Měl jsem anonymní spodní prádlo, které zcela neanonymě škrábalo a po pár hodinách úplně nevonělo. Snil jsem o tričku, které je příjemné a mezigalakticky funkční. Dostal se mi do rukou článek o americké firmě DuPont, která vyrobila tvarované vlákno, které funguje a je příjemné jako bavlna. Sebral jsem odvahu a napsal do DuPontu. Jaké bylo moje překvapení, když se mi po par týdnech ve schránce objevila obálka s katalogem a kontaktem na pletárnu, která umí toto vlákno zpracovat.

S představou, že si nechám naplést 100 metrů úpletu z tohoto vlákna, jsem majitele pletárny rozesmál. Jak ale již dávno víme, bláznům přeje štěstí. To byl možná důvod, proč jsem nakonec svých sto metrů dostal a po vzoru krtečka z nich ušil prvních 70 triček. Byly z příze, měly ploché švy a na visačce byl nápis: Legračnější než jakýkoli švédský film. Psal se rok 1999. Prodaly se zas a znova. Následovaly roky modelů, barev a inovací.

Dospěli jsme a Sensor s námi. Každý rok jsme si do diáře psali: Ještě jednou! Dnes je budoucnost a my se v Bystřici pod Hostýnem snažíme vyrábět funkční prádlo, které dává smysl. Díky vám ho můžeme vyrábět v České republice.

Děkujeme! :)

Milan Jurka, founderSprávné odpovědi na otázky:

  1. Jaké gramáže je úplet nového prádla Sensor Merino Wool?

    290 g/m2

  2. V e-shopu Sensor.cz je doprava zdarma při nákupu nad:

    500 Kč

  3. Kde se funkční prádlo Sensor vyrábí?

    V České republice

Tipovací otázka:
Kolik účastníků této soutěže zodpoví správně předchozí 3 otázky?
842


Výherci jsou:

M. Uličný a I. Sladká

Gratulujeme!


O co se soutěžilo?

O dvě trika Sensor Merino Extreme, jedno v dámském a druhé pánském provedení

Sensor Merino Extreme je velmi hřejivé funkční prádlo z exkluzivního materiálu Merino Extreme a je vhodné nejen do extrémních podmínek, a ale i pro sjezdové lyžování. Tento žebrový úplet vysoké gramáže je vyrobený z čisté Merino vlny. Testováno držitelem Koruny Himaláje Radkem Jarošem!

Dámské triko Sensor Merino Extreme Dámské triko Sensor Merino Extreme

Více také na www.sensor.cz


Soutěž probíhala od 10. do 30. 12. 2018Zde naleznete pravidla soutěže.