12.11.2007

Přišly nám nové informace o IMPSQUAD Jablonec Jibbing Jam. Konkrétně upřesnění složení jednotlivých týmů a setup překážek:

ČR

Maty Vránek, Daly, Pepe Kalenský, Ondra Beneš a Jirka Volák

Slovensko

Juraj Ďurovčík,Miro spišiak - Spiko, Juraj Bernát, Zuzana Stromková a Marek Didek.

Polsko

Szczepan Karpiel, Jan Krzysztof, Sebastian Litner, Michal Niklinski a Michal Rajzer.

Překážky

Z bedna - rozměry 3x3x3 metry
Bedna - nadstandartní délka 8 metrů
Speed rail - street překážka - dvojtrubka o délce 6 metrů

vic info www.impsquad.cz

Nový obrázek
vizualizace překážek na IMPSQUAD Jablonec Jibbing Jam

26.10.2007


IMPSQUAD JABLONEC JIBBING JAM


Jablonec nad Nisou (schody a přilehlé náměstí před radnicí)
16.11. 2007, 14:00 - ??:??

Jedná se již o druhý ročník této akce, neboť podobná proběhla již loni, ale bez mezinárodní účasti. Provizorní snowpark skládající se ze tří pevných překážek bude umístěn stejně jako loni na schodech jablonecké radnice. Letos se počet překážek rozrostl na tři vedle sebe. Dovezeno bude kolem 30-ti kubíků sněhu od našich partnerů z liberecké Tipsport arény, což by mohlo při troše fantazie navodit tu pravou zimní atmosféru, na kterou se všichni tak těšíme. Samozřejmostí bude i stánek s občerstvením, na zahřátí Red Bull stánek či k poslechu produkce z Red Rull Jeepu.

Nový obrázek
Loňský JJJ, foto IMPSQUAD

Akce bude rozdělena na dvě části. První z nich bude přístupná pro veřejnost, což znamená, že si bude moci zajezdit téměř každý jak na snb tak na ski. Podmínkou je včasná registrace na mail milis@impsquad.cz z důvodu omezení kapacity na 30 riderů. Platí heslo kdo dřív napíše, ten pojede. Podmínkou bude použití ochranných pomůcek (páteřák, helma,..) a schopnost danou překážku zdolat. První část akce bude probíhat cca od 14:00 – 17:00. Poté bude následovat hodinová pauza z důvodu upravení překážek na hlavní večerní program – international freeski battle, kde pojede již jenom 15 pozvaných freeskierů v časovém plánu zhruba od 18:00 – 20:00. Poté se vše sklidí a přesune do nově otevřeného jabloneckého klubu Woko ( takové jablonecké Roxy), kde proběhne krom vyhlášení výsledku i mocná afterparty. O zábavu se postará populární liberecká družina Dyzlectic Division (www.divize.org).

Datum: 16.11. 2007, 14:00 - ??:??
Místo :  Jablonec nad Nisou (schody a přilehlé náměstí před radnicí)


Program:
14:00 – 17:00 veřejný jam o věcné ceny pro prvních 30 zaregistrovaných(15 ski, 15 snb)
17:00 - 18:00 úprava překážek, soutěže pro diváky
18:00 – 20:00 mezinárodní závod pro 15 pozvaných jibberů z Čech, Polska a Slovenska
20:00 - ??:?? mocná afterparty v klubu Woko


Doufáme, že přijedete český tým podpořit v mocném davu a všichni společně večer zakalíme na afterparty, proto jsme pro vás vybrali možnost ubytování v Jablonci nad Nisou.

Informace o možnostech ubytování najdete v přiloženém souboru na konci článku.

Závěrem bych chtěl poděkovat sponzorům akce www.skateshop.cz, 4Frnt skis, Vehicle, Plastime.chemi, Tipsport arena a os. Impsquad bez jejichž podpory by to nešlo.

Nový obrázek