Na setkání, které se konalo dva týdny před startem prvního závodu SP v Söldenu, nechyběly největší hvězdy patřící pod křídla rakouského Atomicu. Mikaela Shiffrin hovořila o budoucnosti lyžařských závodů, ale i o nadcházející sezoně, která bude vzhledem k absenci velkých akcí (MS a olympiáda) trochu jiná než ty předchozí, trochu nečekaně se objevil i Marcel Hirscher, který přišel říct ještě jednou velké „Díky!“ značce, na které dosáhl největších úspěchů své kariéry.

Silný Atomic Team

Atomic Media Day se zúčastnila i celá řada dalších jmen, která již sbírají pod křídly Atomicu úspěchy delší dobu, nebo teprve vystrkují růžky. Dámy bude reprezentovat již zmíněná Mikaela Shiffrin následovaná Sofií Goggia, Stephanie Venier, Riccardou Haaser, Ester Ledeckou, Mirjam Pucher, Katharinou Gallhuber, Christinou Ager, Nadiou Delago, ale i čerstvým staronovým přírůstkem do týmu, Evou-Marií Brem, která do loňska obouvala Fischer.

Mezi nová jména mužského týmu ale patří třeba Aleksander Aamodt Kilde, který se pod značku Atomic vrací po několika dlouhých letech u Headu. Následují ho stálice teamu Peter Fill, Manuel Feller, Marco Schwarz, Filip Zubčič, Mauro Caviazel, nebo Klemen Kosi.

Atomic Redster Team 2019/20 je velmi silný a bude velmi zajímavé sledovat, zda bude opět aspirovat na značku, které se dlouhou dobu daří posbírat vždy nejvíce medailí na mistrovství světa, olympiádě, ale také největší počet křišťálových glóbů za celkové hodnocení disciplín ve Světovém poháru. Bez Marcela Hirschera to bude těžké, ale s novými i stávajícími jmény určitě ne neproveditelné.