Tedy, abychom čtenáře nemátli, kdekoli z hlediska jednotlivých pohoří. A konkrétně pak ve 20 různých střediscích, nikoli obyčejných, ale právě těch největších a nejvýznamnějších v Česku. Czech Skipass vám otevře dveře namátkou do Skiareálu Špindlerův Mlýn či SkiResortu Černá hora – Pec v Krkonoších, na Klínovec i Plešivec v Krušných horách, na Lipno i šumavský Špičák, do Orlických hor (Deštné), do moderních areálů Dolní Morava či Kouty na východě republiky, do beskydské Bílé i do středočeského Skiareálu Monínec. Na vše stačí jedna karta, se kterou se můžete, ať jste, kde jste, vydat přímo k turniketu.

6. ročník Czech Skipassu

Czech Skipassu je na světě už šestým rokem, za ta léta se etabloval a vyladil k dokonalosti. Umožní každému volně cestovat s lyžemi po českých a moravských horách a lyžovat právě tam, kam člověka osud zavede. Celý projekt vznikl na stole Asociace horských středisek primárně za účelem deklarovat, že čeští podnikatelé v cestovním ruchu jsou schopni adoptovat moderní marketingové formy, sdružovat vlastní služby v turistickém ruchu a pozvedat jejich kvalitu tak, aby česká nabídka služeb v zimním turistickém ruchu byla reálnou alternativou vyspělé alpské konkurenci.

Jedna karta na vše

Czech Skipass je karta na bázi čipové karty, která umí komunikovat se všemi odbavovacími systémy. Pokladnu stačí navštívit jen jednou za rok, při nákupu skipasu. A pak vždy rovnou k turniketu.

Ceny zůstávají

Budoucí majitelé karty se navíc vyhnou zdražení, které letos většinu středisek postihlo. Ceny Czech Skipassu zůstávají stejné jako loni. Za 200 km sjezdových tratí a 153 lanovek a vleků ve 20 českých elitních střediscích zaplatí dospělí 11, junioři (12-18 let) a senioři (nad 63 let) 9, děti do 12 let pak 8 tisíc Kč. Skipas je v prodeji od listopadu a zájemci si ho mohou zakoupit v jakémkoli ze zapojených lyžařských středisek. Karta je nepřenosná a platí po celou sezónu 2019/20.

Více info na www.CzechSkipass.cz


Vyhrajte Czech Skipass! Od 1. listopadu startuje soutěž na SNOW.cz!