Birdseye™ vidění

Brýle Smith 4D MAG™ přicházejí s revolučním tvarem skel, který zvětší zorné pole o neuvěřitelných 25 % oproti klasickým brýlím Smith I/O MAG™. Díky revolučnímu tvaru Birdseye™ uvidíte více než kdykoliv předtím.

Technologie skel ChromaPop™

Když víc vidíte, víc dokážete. S patentovanou technologii ChromaPop™ totiž uvidíte „rychleji“, jasněji a přesněji. Jak je to možné? Technologie ChromaPop™ filtruje světlo ve dvou specifických vlnových délkách. Tím se docílí toho, že obraz je ve větším rozlišení, jasnější, přesnější a v přirozenějších barvách. V kombinaci s Birdseye™ viděním tak uvidíte podstatně více a v mnohem větším detailu.

Smith MAG™

Brýle 4D MAG™ mají speciální magnetický systém uchycení skel, který zabrání jejich vypadnutí při pádu nebo srážce. Super rychlá a jednoduchá výměna skel jediným stisknutím páčky vám umožní okamžitě reagovat na změnu počasí a maximálně si vychutnat váš den na svahu. V každém balení brýlí 4D MAG™ jsou dvě špičková ChromaPop™ skla. Jedno do hezkého počasí a druhé do špatného. S těmito dvěma skly si tak během dne vždy vystačíte.

www.smithoptics.com>