lyžařské brýle - tématické články - SNOW.cz

Vyhlášení vítězů soutěže o sportovní lyžařské a snowboardové brýle Oakley

Sportovní speciálka OpticLab Sport nabízí nejširší výběr sportovních brýlí Oakley, POC a 100 % včetně doplňků. V naší soutěži jste díky ní mohli vyhrát dvoje špičkové lyžařské a snb brýle. Podívejte se níže, jestli jste náhodou nevyhráli. Pokud jste se zúčastnili, ale štěstí se na vás neusmálo, nezapomeňte, že v mailu máte kód na exkluzivní slevu 2...

Smith: Nejvyšší úroveň ochrany hlavy a očí

SMITH je americká firma původem ze Sun Valley v Idaho, kterou založil v roce 1965 vášnivý lyžař Bob Smith. Ten tehdy nikde nedokázal sehnat brýle, které by se mu nemlžily při ježdění v prašanu – tak si sestrojil vlastní. Byly to první brýle s dvojitým termoizolačním zorníkem a prodyšnou pěnou.

Jak vybrat lyžařské brýle

Brýle zkrátka k lyžování patří, chrání oči nejenom ve větru a sněžení, ale i proti mechanickým nečistotám a menším nárazům (větev, slalomová tyč, kotva vleku, něčí rozmáchlá hůl), navíc tvoří ideální komplet s helmou a tím i nejlepší ochranu proti chladu. Na co si dát pozor při výběru? Samozřejmostí by mělo být, že při destrukci nezanechávají ostré...

Lyžařské brýle Smith 4D MAG™

Smith představuje své nejvýkonnější lyžařské brýle s převratným Birdseye™ viděním a ChromaPop™ technologií skel.

Brýle Giro s technologií VIVID: dny oslnění jsou u konce

Patentovaná technologie VIVID byla vyvinuta značkou GIRO ve spolupráci s globálním lídrem na poli optiky – firmou ZEISS Optics. VIVID výrazně zlepšuje vizuální prožitek z pohybu na sněhu díky zlepšení kontrastu a ostrosti – uvidíte přesně, bez přílišné saturace barev.

Lyžařské brýle - tajemství zorníků

Lyžařské brýle patří mezi výrobky, o nichž se toho moc nedozvídáme. Vedle obligátních informací o anti-fog ochraně, UV-filtru a dvojitých zornících a pár dalších faktech zůstává rozdělení a působení filtrů včetně důležitých důsledků značnou neznámou.

Brýle SWANS - 100 let japonské kvality

Již více než 100 let japonský výrobce brýlí SWANS chrání váš zrak, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Lyžařské brýle - drahá přívětivost

Koupíme si nové lyžařské brýle a ani netušíme, co všechno za nimi může být. Poslyšte příklad německého Uvexu.
Tlak na výrobu a produkty přívětivější k životnímu prostředí si vynutil zásadní změnu:...

Komerční tipy