Na sjezdovky všech druhů

Volit tak můžete mezi rodinnými středisky, panoramatickými sjezdy, nebo sjezdovky na ledovci v nadmořské výšce 3 000 m s garancí sněhu od října do června. Celkem je vám k dispozici více než 300 km sjezdovek a 111 lanovek a vleků. Je zcela na vás, jestli pojedete autem a využijete bezplatná parkoviště přímo u areálů, nebo si vyberete jízdu skibusem zdarma. Areály můžete po dobu svého pobytu střídat dle libosti a chuti.

Do města

S kartou si můžete nakombinovat pestrý program i po lyžování. V rámci skipasu SKI plus CITY je totiž zahrnutá také tzv. Innsbruck Card, která platí až na 22 volnočasových aktivit v Innsbrucku, jako je například křišťálový svět Swarovski, zoologická zahrada Alpenzoo, zámek Kaiserliche Hofburg, či skokanský můstek Bergiselschanze a další. S kartou můžete zdarma využívat i skibusy a autobus Sightseer.

Do bazénů

Pokud počasí zrovna nepřeje, můžete s kartou SKI plus CITY pass klidně vyrazit do bazénu Amxams, Neustift nebo saunového světa Stubay.

SKI plus CITY pass si můžete zakoupit od 1. 10. 2019 do 10. 5. 2020. Děti s ročníkem 2012 a starší získají pass zdarma při koupi passu rodičem. Pas SKI plus CITY můžete zakoupit u lanových drah, v kancelářích Innsbruck Tourismus a v některých hotelových zařízeních.


Více na www.ski-plus-city.com nebo na www.stubaier-gletscher.com.