Pevně věřím, že o následující lyžařské sezoně nebudeme muset jen snít, ale že ji prožijeme opět naplno. Proto jsme její přípravě věnovali patřičnou pozornost a věřím, že její skladba bude inspirativní pro vás i vaše přátele. Věřím, že se již brzy potkáme na horské chatě či rodinném penzionu, a budeme si vyprávět, promítat a především lyžovat. A jaká bude naše lyžařská a skialpová nabídka se můžete přesvědčit o pár řádků níže.

Skialpové kurzy a prodloužené víkendy pro začátečníky a mírně pokročilé

Naučte se s námi na skialpech bezpečně! Vyzkoušejte s námi svoje první skialpové krůčky a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte tomuto modernímu způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být lyžování modřínovým lesem nebo dotek prvního třítisícového vrcholu na vlastní kůži.

Skialpové výstupy i horské přechody pro pokročilé

Zkuste s námi zdolat během prodlouženého víkendu legendární Piz Buin nebo třítisícovky na Stubaii. Oblast rakouského Ötztalu nabízí naopak fantastický skialpový přechod a k němu jsme do nabídky letos zařadili i překrásný přechod – Silvretta Haute Route. Pozor! Některé termíny jsou již zcela vyprodané.

Splňte si své skialpové sny

Chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. Vydejme se spolu do odlehlé divočiny daleko za polárním kruhem, na Kavkaz nebo na nejkrásnější přechod rakouských Alp!

Na sjezdovky se společenským rozměrem

Kromě našich klasických prodloužených víkendů do rakouského Amadé spojených s návštěvou akvaparku a večerními cestovatelskými přednáškami se s námi můžete podívat i do lyžařských středisek o kousek dál – na Kavkaz do Gruzie nebo na Ťan-Šan do Kazachstánu.

Více informací

Na svah i do stopy se na vás těší Petr “Pedro“ Novotný s celým realizačním týmem CK Adventura.