Horské traily okolo známého lyžařského střediska Folgaria nadchnou bikery svým profilem i okolní krajinou, v níž se střídají pahorky, louky i lesy. Myslíte, že to nezvládnete? Pak zkuste e-bike a nemusíte mít strach, že vám dojdou síly. Na vybraných trasách pro e-biky strávíte nezapomenutelný den, i když nemáte zrovna nejlepší kondici. Díky „asistenci“ elektrokola dojedete dál i výš.

Jestliže ale dáváte přednost svištění větru v uších při pořádném sjezdu, pak zamiřte do bikeparku Lavarone, kde najdete trasy nejrůznějších obtížností – od pohodovějších až po náročné, určené pro opravdu „střelené“ bikery.

Alpe Cimbra je vyhlášenou destinací pro rodinnou dovolenou, a samozřejmě si tu výlety na kole užijí i děti. Nechte je tu poznat krásu přírody a čerstvý vzduch ze sedla kola.

A jestliže vás láká spíš ležení u vody, naplánujte si trasu k jezerům Lavarone, Levico nebo Caldonazzo. Dokonce ani známé jezero Garda odtud není tak daleko.

Alpe Cimbra přitom v létě nabízí mnohem víc – horské túry, golf, dobré jídlo a víno a odpočinek, nejlépe s rodinou. Stačí přijet!

Více informací najdete na www.alpecimbra.it