Skiareál na Lysé hoře - Horní Domky je vhodný pro všechny náruživé lyžaře. Vysokohorská Rokytnice láká nejen na skvěle upravené sjezdovky, ale i na kvalitní služby jako je profesionální půjčovna a skiservis, kde se nabízí lyže značky Rossignol a Dynastar nebo lyžařská škola Major ski school. Největší novinkou sezóny je Roky Funpark pro dětské lyžaře s mnoha interaktivními prvky jako je třeba Čarovný les.

K aktuální sezóně uvádí ředitel Vít Pražák: „Podařilo se nám po téměř dvaceti letech zahájit sezónu o týden dříve, než je zvykem a přivítali jsme 11. prosince první natěšené lyžaře, pak jsme pokračovali víkendovým provozem a od vánoční svátků jede areál v každodenním provozu. Naší lákadlem pro celé rodiny je určitě 3 km dlouhá modrá sjezdovka z vrcholu Lysé hory, která dosahuje 1 312 m n.m.“

Skiareál zve na Kapruny všechny malé lyžaře, kde si mají možnost projet slalom v Čarovném lese plným pohádkových bytostí jako je čarodějnice, sněhulák nebo usmívající se stromeček. Větší děti zaujme sjezd dráhou tvořenou malými skokánky a vlnkami, atraktivní součástí Funparku je tunel dlouhý 7,5 m a v průměru široký 2 m. Děti do 6 let jezdí ve skiresortu zdarma a u turniketu si tak jen plácnou se sněhulákem a roztočí ho. Kromě nabídky pro nejmenší lyžaře budou k dispozici v odbavovací hale nové vyhřívané skříňky pro uložení lyžařské výzbroje a výstroje. Bude k dispozici 102 uzamykatelných boxů s elektronickým uzavíráním, různých velikostí (60 menších skříněk pro odložení příručních zavazadel, 35 skříněk pro uložení dvou párů lyží a bot, 7 skříněk pro čtyři páry, velké úložné skříně mají ve výbavě vyhřívání).

Změny také zaznamenal ceník s ohledem na zvýšení cen vstupních energií. Denní permanentka ve skiareálu Horní Domky v hlavní sezóně vyjde pro dospělého na 850 Kč, mládež a senioři zaplatí 740 Kč, děti do 14 let 640 Kč. Odpůrce front jistě nesmírně potěší také prodej skipasů online. Lyžaři mají možnost zakoupit si jízdenku předem přes webové stránky www.skiroky.cz. Ušetří tak čas obvykle strávený u pokladny a získají slevu 10%. Parkování je možné zdarma na P2, P3 a P4, zpoplatněno je pouze na P1, samozřejmostí už je mezi parkovišti P4 a P1 skibus zdarma.

Přepravní kapacita se díky dvěma čtyřsedačkovým lanovkám a 8 vlekům může vyšplhat na úctyhodných 7 500 osob za hodinu.

Provozní doba přepravních zařízení je nově od 8:30 do 16:00 hodin.