V lyžařském areálu se vám může poštěstit setkat se se šampióny americké reprezentace, kteří ve Folgarii trénují na dvou sjezdovkách – Salizzona a Agonistica. Sledovat jejich jízdy je nezapomenutelným zážitkem. Většina ze 100 km zdejších sjezdovek je přitom vhodná především pro rodiny s dětmi, které si chtějí lyžování užít v pohodovém duchu.

Běžecké stopy, které se upravují v lokalitě Millegrobbe v Lavarone a v horském sedle Passo Coe ve Folgarii, vám připomenou, proč se tomuto sportu také říká severské lyžování. Krajina se zaoblenými svahy a náhorními plošinami totiž také připomíná země daleko na severu.

Lyžování v oblasti Alpe Cimbra je přístupné každému, a to doslova. Na své si tu přijdou nejen začátečníci či pokročilí, ale výborné zázemí je tu připraveno i pro hendikepované lyžaře. Výhodou jsou samozřejmě také příznivé ceny.

Při rodinné dovolené jistě přijde vhod i rozmanitý alternativní program, který je zaštítěn značkou Alpe Cimbra Family Emotion. Vybrané hotely a rezidence jsou vybaveny školkou, dětskými hernami a připravují dětem také mnohé aktivity od sáňkování přes procházku večerním lesem s lucernami až po jízdu se psím spřežením. Jeden den na to určitě nebude stačit!

Při návštěvě oblasti Alpe Cimbra si nenechte ujít ani místní delikatesy, wellness centra nebo procházku malebným městečkem spojenou s nakupováním. Ať už se ubytujete kdekoliv, budete se cítit jako velmi vítaný host.

Více informací na:

www.alpecimbra.it