Akce Superski Family má velice lákavé ceny, které vycházejí obzvlášť výhodně rodinám s již téměř dospělými dětmi, ale výrazně ušetří také rodiny s osmi- až patnáctiletými dětmi - nerozlišuje se totiž věk členů rodiny. Má však ještě pár dalších háčků, kvůli nimž akce není pro každého.

Opravdu jen pro rodiny

Akci mohou využít jen rodiny s dětmi - aspoň jeden rodič a aspoň jedno dítě, přičemž nejmenší velikost skupiny je tři osoby. Kromě rodičů a dětí se mohou do skupiny přidat i prarodiče, ovšem nikoliv již strýčkové, tetičky či přátelé...

Každý člen rodiny aspoň 10 dní v sezóně

Každý člen skupiny musí koupit nejméně 10 dní a může koupit nejvíce 20 dní. Využívat jednotlivé dny však mohou členové zcela libovolně. Ve čtyřčlenné rodině tak mohou lyžovat dva členové každý např. 5 dní a zbývající dva členové po 15 dnech.

Počet předplacených dní lze navyšovat jen po desítkách

Akce funguje tak, že si předplatíte balík s určitým počtem dnů lyžování, ze kterého rodina společně čerpá. Balíky jsou však v prodeji pouze po desítkách. Čtyřčlenná rodina si tak může pořídit balík nejméně 40 dnů, dále pak 50, 60, 70 a nejvíce 80 dnů lyžování.

Nejvýhodnější ceny platí při osobní návštěvě od 10. do 23. listopadu 2023

Zdaleka nejvýhodnější ceny platí při koupi v předprodeji do 23. listopadu 2023, poté jsou již ceny balíků vyšší o cca 25 %. Vzhledem k tomu, že je nutné osobně prokázat věk a bydliště všech členů rodiny, nelze nákup rodinného balíku skipasů za nejvýhodnější cenu spojit např. s předvánočním lyžováním.

Jen málokomu se samozřejmě vyplatí vyrazit v listopadu jen tak do Dolomit na nákup skipasu, nanejvýš ve spojení např. se služební cestou. Samozřejmě se stále může vyplatit i pozdější nákup, jen úspora je výrazně nižší.

Přehled o zbývajících dnech jen v aplikaci nebo na webu

Stav rodinného účtu, čili již prolyžované dny a počet zbývajících dnů k dispozici, lze sledovat na svém účtu Dolomiti Superski, a to jak v mobilní aplikaci, tak na webu.

Kolik kdo ušetří

Modelová čtyřčlenná rodina se dvěma dětmi od 8 do 15 let, která se do Dolomit chystá na týdenní pobyt o prázdninách a k tomu si přidá jedno čtyřdenní lyžování během sezóny, by za skipas v pokladním okénku zaplatila:

  • 2x dospělý 6 dní = 2x 404 eur = 808 eur
  • 2x dítě (8 až 15 let) 6 dní = 2x 282 eur = 564 eur
  • 2x dospělý 4 dny = 2x 293 eur = 586 eur
  • 2x dítě (8 až 15 let) 4 dny = 2x 205 eur = 410 eur
  • celkem za 6denní a 4denní superskipas 2 368 eur

V rámci akce Superski Family si lze pořídit balík 40 dní lyžování pro celou rodinu, který v předprodeji do 23. listopadu 2023 vyjde na 1 466 eur - úspora pak činí více než 900 eur. Při koupi balíku později se cena zvýší na 1 833 eur, takže úspora bude činit už jen 535 eur.

Nejvýhodnější ceny docílí 8členná rodina (např. rodiče, děti a prarodiče), která si pořídí balík 160 dní - jeden den pak přijde na cca 25 eur. V tomto případě musí každý člen rodiny akci využít 20 dní v sezóně.

Více informací najdete na DolomitiSuper­ski.com