Diskuze

Diskuze je nově roztříděna do kategorií, díky nimž se můžete mnohem lépe pohybovat v tématech, která vás zajímají. Na diskuzním fóru je pro vkládání příspěvků zapotřebí, aby byl každý uživatel registrován – je to zejména ochrana proti spamům. (Nebojte, registrace zabere jen pár vteřin). Kdo byl zaregistrován na starém portálu, tomu přezdívka (nick) zůstala zachována a pouze obdrží e-mailem nové přístupové heslo, které bude moci samozřejmě změnit.

Registraci se snažíme zjednodušit, jak to jen jde, a proto bude platit i na našich dalších portálech NORDICmag.CZ a WILD-CAT.CZ (na tom v současnosti pracujeme). Pod jedním přístupem tedy vyřešíte vše (E-shop, diskuze, předplatné, bazar…) a věříme, že díky tomu pro vás bude pohyb na našich portálech snadnější.

E-shop

V nové podobě e-shopu brzy přibude možnost nákupu (v kolekci SNOW) za kredity získané předplacením časopisu SNOW, NORDIC, FREESKI nebo WILD CAT, která postupně nahradí výběr dárkového balíčku k předplatnému. Předpokládané spuštění je do 8. listopadu.

Předplatné

Po spuštění nového formuláře budete mít mj. on-line přehled o své objednávce.

Nové funkce

A těšit se můžete i na podrobnější sněhové zpravodajství a předpověď počasí na horách, interaktivnější atlas středisek, nové testy zimního vybavení… Jednotlivé funkce budou přibývat v průběhu sezóny 09/10.

Díky za podporu a pochopení!

Vaše SNOW.CZ a jeho tvůrci