Stánek SNOW č. 026 naleznete v hale A1, kde na vás mimo jiné bude čekat:


Pivo zdarma
- pro všechny předplatitele s platnou SNOWcard na sezónu 09/10 a pro všechny, kteří si ve stánku koupí alespoň jeden z našich časopisů.


Trenažéry Skier’s Edge (vč. novinky QS5)
- na kterých můžete potrénovat a poznat co by vám tento stroj mohl přinést


Batohy SNOWpulse s integrovaným airbagem
– které několikrát pro ukázku nafoukneme, abyste na vlastní oči poznali velikost airbagu, a systém jakým vás může ochránit


a samozřejmě spousta časopisů SNOW, FREESKI, NORDIC a WILD-CAT.
Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, to je především vybavení pro turistiku a horolezectví, letos s rozšířenou prezentací lyží a zimních sportů, plus nabitá sekce fitness.
Mezinárodní cyklistický veletrh se poprvé prezentuje pod samostatnou značkou Bike Brno a svou nabídkou obsazuje pavilony V, F i část nové haly P. Návštěvníky čekají tisíce jízdních kol a doplňků pro cyklistiku včetně stále populárnějších elektrokol. A samozřejmě spousta novinek, mezi nimi také legendární anglické skládací kolo Brompton.
Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů zamíří do pavilonu Z na mezinárodní výstavu boat Brno, kde mají nejlepší příležitost vybrat si dovolenou na lodi.
Čtveřici atraktivních přehlídek doplňuje Caravaning Brno. Nejnovější modely obytných vozů a přívěsů tentokrát zaparkují v obřím pavilonu P, samozřejmě včetně kempingového vybavení, nabídky pronájmů a služeb spojených s tímto způsobem cestování.

Sportovní veletrh samozřejmě není jen o expozicích. Doprovodný program je postaven tak, aby nepřetržitě nabízel zajímavou podívanou – mj. se uskuteční Světový pohár v lezení na obtížnost, Mistrovství ČR v biketrialu nebo závody ve skateboardingu a BMX & MTB freestyle. Aktivnější návštěvníci se mohou sami zapojit, vedle tradičních aktivit jako lanové centrum, kmenové lezení, Fitness festival nebo Spinning Ride se pro ně chystá otevřený běh areálem výstaviště „Mizuno podzimní sedmička“ a testování in-line bruslí. Nechybí ani cestovatelské festivaly, promítání outdoorových filmů, besedy se zajímavými osobnostmi, módní show a mnoho dalšího. Nezapomeňte, ve dnech 5. až 8. listopadu výstaviště žije sportem!

Více o veletrhu na www.sport-life.cz.