V sobotu 13. 3. ovládnou ski areál Paprsek v Jeseníkách příznivci snowboardingu a freeskiingu. Uskuteční se zde velkolepá show u příležitosti otevření nového, nejdelšího a zároveň nejkvalitnějšího snowparku na Moravě - Skateshop.cz snowparku Paprsek.

Pozvali jsme pro vás špičku českého snowboardingu a freeskiingu, která změří své síly v pohodových závodech formou jamu - riders for riders. Na závodníky bude čekat big air, čtyři překážky od firmy Mystic Construction a ceny v hodnotě 40.000 Kč.

Z hudební produkce se můžete těšit na dje Kočku (nejlepší český skateboardista Lukáš Daněk), slovenské seskupení Haf & Beyuz se svou show Moderný spevák nebo dje Akvamena. Mimo to vás čeká velkolepá fire & UV show v podání ostravského seskupení Cyberfire. Večerní foto jib session s ohni a UV světly, ze které každý jezdec dostane fotky od profesionálního fotografa.

Kromě závodění si fanoušci snowboardingu budou moci zdarma vypůjčit a otestovat nové tvary snowboardů od firem Burton, Forum, Bataleon a Lib Tech. Titty Twister servis team bude připraven zdarma a profesionálně se postarat o vaše snowboardy.

Www.skateshop.cz si pro vás připraví chill out zónu s posezením od firmy Wegett, kde se budete moci osvěžit energetickým drinkem Acai.

Zbývá tedy jen zaškrtnout si v kalendáři datum 13. března a přijet se na Paprsek ukázat a předvést svoje schopnosti a dovednosti!

Lyžařský areál Paprsek leží v Rychlebských horách, které se nacházejí v Javornickém výběžku jihozápadně od města Jeseníku. Pohoří je na západě sevřeno Králickým Sněžníkem a na východě je Ramzovským sedlem odděleno od Hrubého Jeseníku. Areál Paprsek, je dostupný po silnici ze Starého Města pod Sněžníkem. Pro lyžaře a snowboardisty je v areálu připravena dvousedačková lanová dráha Doppelmayr v délce 1 kilometru.

Bližší info na www.skateshop.cz

Ubytovaní: volné místa:

Penzion pod Paprskem - http://relax.vrchniprchni.cz/index.php?p=8

Chata pod Paprskem - http://www.chatapodpaprskem.wz.cz/

Chata Olšanka - http://www.olsanka.cz/rezervace.html