Akce se koná tentokrát za podpory fy Hannah, od které budou na svahu připravené ceny pro účastníky.

Hlavní náplní dne bude volné ježdění - prostě den strávený venku s kámošema. Motivací pro podávání solidních triků bude jednak dostatek věcných cen a foto+video shooting, kdy točit nebude nikdo jiný než liberecký borec Zdeněk „Sentral“ Sopoušek, takže se můžete těšit na kvalitní výstupy. Do minicontestu o věcné ceny se doporučujeme přihlásit začínajícím riderům nebo středně pokročilým. Přihlásit se dá po zaplacení startovného 50,- Kč, v jehož základní ceně dostanete vstup na after zdarma a rovněž několik drobností. Téměř jistě si odnesete i nějakou cenu. Minicontest je pro 40 riderů ski a snb, pričemž máme připraveno 40 cen pro ně celkem za 20 tis. Jinak jsou na akci zváni všichni, at už pro-rideři nebo začátečníci. Celkově se totiž nejedná se o žádný závod, ale o den a podvečer s apréski party strávený ježděním ve snowparku. Na místě bude připraven náš bar za lacino a supportovat pohodovou atmosféru bude hromada lokálních Djs. Dál na akci uvidíte testcentrum boardů Nitro a lyží Armada, které si budete moc vyzkoušet zdarma. Permice bude k dostání u našeho stánku za 150,- Kč (+100,- Kč vratná záloha).Po skončení večer apréski v klubu Deppl s Electronic Bitches z Brna (vstup 50,- Kč, pro účastníky minicontestu zdarma). Start akce 10:30., konec - ??

Překážky na svahu:

bongovací klády, bedna 4x1m, bednová duha, vykopávací bedna, rovný rail 6m, lomená bedna, c-box, speed rail, bedna 6 m, 2x rail 3 m, z box, skok s tablem 10 m, začátečnický skok s tablem 2 m.

Partneři:

Díky patří především firmě HANNAH
a dále: Nitro, Armada, MF DNES a webům FREESKIING.CZ, FREERIDE.CZ, SNOW.CZ, a v neposlední řadě provozovateli areálu TJ Bižuterii.

Facebook:

http://www.facebook.com/event.php?…

Snowpark Severák

www.parksinfo.cz

GPS lokace: 50.776507 N,15.189875 E

Doprava:

MHD: Snowpark je dostupný MHD Jablonec nad Nisou spojem č. 21, a to v časech 9:22 a 10:52 do zastávky Arnika, jízda vás přijde na 16 Kč. Můžete jet i spojem č.1 a následně č. 6 v pravidelných intervalech s přestupem v Janově nad Nisou.

Autem: Ski areál Severák je vzdálen asi 4km od Bedřichova směrem na Josefův Důl. Nejlépe je dostupný z Jablonce nad Nisou—směrem na Janov a Hrabětice. Z Jablonce to je cca 10km. Z Liberce je to asi 18 km směrem do Bedřichov odkud směrem na Josefuv Důl. Po cca 3km (u bufetu Kaplička) se dáte doprava a jste na místě. Autem z Prahy vám ta dle podmínek potrvá cca 1h15 min